Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze gitarowe
  • /
  • Kustom Quad 100 DFX Head
  • /
  • 1

Opinie o Kustom Quad 100 DFX Head

Instrumenty muzyczne Kustom Quad 100 DFX Head opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Elektronika
4.67
Jakość wykonania
4.67

Średnia ocen

4.83

w skali od 1 do 5.

 

Daria / 2023-02-26

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem okej. Z czystym sumieniem polecam, dzięki i do zobaczenia wkrótce.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Olaf / 2023-02-08

Wyszkolona kadra, odpowiadająca mi jakość, błyskawiczna dostawa, ceny w mojej opinii adekwatne do jakości. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Mako / 2008-09-10

Szukałem pieca. Ograłem m.in. Bandita, Valvekinga(fulllampa)i parę innych produkcji, ale jednak wyrok padł nakustoma odrazu jak go podłączyłem. Czysty kanał wita ciepłemi sporą ilością basu, brzmi świetnie z lekkim reverbem.Efekty może nie są super ekstra, ale reverb jest całkiem wporządku. Przester dobry, selektywny, rockowy, aczkolwiekbrakuje mu trochę gainu żeby był szatanem. Kostkę dokupić ijest piec świetny na dłuugi czas. Bardzo dobrze współpracujei brzmi z efektami w kostkach (m.in. z Chorusem Marshalla sv-1).Za tą cenę lepszego heada nie ma. Spory zapas mocy i na tącenę świetne brzmienie! Wprost genialne. POLECAM!Paczka której używam z tym headem to Ashdown Fallen Angel 412F.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.50
Zalety

Duża moc, mała cena, zawodowe niemal brzmienie

Wady

Brakuję trochę kopa w przesterze (jest rockowy, ale nie ma ultra szatanów),przełączniki odpowiadające za włączenie/wyłączenie efektów lub trybów pracy na cleanie i przesterze są słabą stroną i czasem mogą paść.

Extra informacje

miesiąc, 799 zł.

Instrumenty muzyczne Kustom Quad 100 DFX Head opinie