Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Pozostałe
  • /
  • Księgowa Katowice
  • /
  • 1

Opinie o Księgowa Katowice

ksiegowakatowice.pl

Katowice

Książki Księgowa Katowice  opinie
Jakość wydania
5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Mikołaj / 2023-02-21

Profesjonalna ekipa, extra jakość, sprawna dostawa, ceny jak dla mnie okej. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Dominik / 2023-01-06

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem rzeczywiście niskie. Jak najbardziej polecam, dzięki i zostaję stałą klientką.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Marzena / 2021-02-06

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już z 10 razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wiarygodną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Bardzo dobrze, że jesteście.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Zyta / 2020-12-23

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet usunięte przez moderatora witryny. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi są widoczne praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Książki Księgowa Katowice opinie