Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Literatura
  • /
  • Księżniczka z Lyonu
  • /
  • 1

Opinie o Księżniczka z Lyonu

Książki Księżniczka z Lyonu opinie
Jakość wydania
4.33
Subiektywna ocena treści
4.67

Średnia ocen

4.50

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Rafał / 2023-02-17

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny jak dla mnie okej. Z czystym sumieniem polecam, dzięki i do zobaczenia ponownie.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Eryk / 2023-01-11

Pomocna obsługa, optymalna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny według mnie w porządku. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~Tom / 2011-12-19

Książka o pięknej jednak zwichniętej psychicznie kobiecie. Za młodu nie wierzy w prawdziwą miłość, szybko się poddaje. Za to oddaje się zbliżeniom kazirodczym ze swoim bratem na rożne sposoby Kiedy brat choruje daje to jej możliwość pójścia za głosem wewnętrznym i oddaniu się ekskluzywnej prostytucji pod płaszczykiem dobroduszności i chęci pomocy bratu. Wszędzie gdzie się pojawia Halina pojawiają się tragedie i śmierć. Jedynie Ona nie zważa na to i idzie do przodu za wszelka cenę uwodząc ludzi i dorabiając się ich kosztem fortuny. Robi to zawsze pod miną pokrzywdzonego przez los niewiniątka. To książka o genetycznym przeznaczeniu; pokazuje to przykład jej jak i jej brata. Prawdziwego k_restwa nie da się nauczyć, k_rwą trzeba się urodzić...
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
3.50
Zalety

Dobrze napisana akcja szybko wciąga czytelnika, pokazuje zepsucie świata jak powierzchowność i bezwzględność pomaga w zrobieniu fortuny.

Wady

Starcza na jedeno popołudnie

Extra informacje

rok 20

Książki Księżniczka z Lyonu opinie