Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Poradniki i hobby
  • /
  • Koszatniczki wesołe i towarzyskie
  • /
  • 1

Opinie o Koszatniczki wesołe i towarzyskie

Książki Koszatniczki wesołe i towarzyskie opinie
Jakość wydania
4.75
Subiektywna ocena treści
4.75

Średnia ocen

4.75

w skali od 1 do 5.

 

Sandra / 2023-03-04

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny jak dla mnie okej. Jak najbardziej polecam, dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Paweł / 2023-01-14

Kompetentna obsługa, wysoka jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem przystępne. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~Gosia / 2016-01-24

Przed zakupem klatki i samych koszatniczek należy się zaopatrzyć w maskownice do kabli do pokoju gdzie będzie stać klatka. Następnie możemy pomyśleć o samej klatce. Kladka dla 2 koszatniczek powinna mieć wymiary 60 - 80 cm najmniej, bo większa jest lepsza, ale zależy ile mamy miejsca w pokoju. Klatka powinna zawierać pięterka, gdzie nasze koszatniczki mogły by się przemieszać. Koszatniczka zachowuje się jak wiewiórka skacząca po drzewach to jej żywioł. Powinny mieć swoj kołowrotek, w mniejszych kladkach przypinany do boku kladki, domek drewniany, miseczki na pokarm i poidełko. Niestety koszatniczki zgryzają drewno z domku i to normalne zachowanie, moga też gryść kladkę, ale nie każde i kolowrotek też nie każde.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00
Zalety

mile, kochane, cudne

Wady

Nie wypuszczane hałasują nocą

Extra informacje

miesiac i 39 zł x 2

~Gosia / 2016-01-16

Koszatniczki są zwierzakami bardzo przyjaznym. na początek trzeba je oswoic,dawać im pokarm ręce, mówić dużo do nich by się do nas przyzwoity. Koszatniczki którym poświęca się mniej uwagi halasuja nocą. Należy codziennie wypuszczać zwierzątka by biegły po pokoju Przed zakupem trzeba kupić osłonki na kable bo przegrywają kable, a w klatce gryzą kladke i kołowrotek ale to normalne. Trzeba kupić wapno do gryzienia i Kolbe.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
4.00
Zalety

lubią towarzystwo człowieka, zadko gryzą, dadzą się oswoic w swoim. czasie

Wady

przegrywają kable, gryza kladke i plastikowy kołowrotek

Extra informacje

miesiac

Książki Koszatniczki wesołe i towarzyskie opinie