Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Pianina cyfrowe
  • /
  • Korg SP-200
  • /
  • 1

Opinie o Korg SP-200

Instrumenty muzyczne Korg SP-200 opinie
Brzmienie
4.67
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
4.67
Wytrzymałość
5

Średnia ocen

4.75

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Łukasz / 2023-02-16

Życzliwa załoga, zadowalająca jakość, szybka dostawa, ceny w mojej opinii bez zastrzeżeń. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

Sylwester / 2023-01-10

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie naprawdę niewygórowane. Z czystym sumieniem polecam, wielkie dzięki i daję 5*.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

~kk music / 2007-10-21

Zakupując ten sprzęt sądziłem, że oprócz zalety(czyli stosunkowo małego i wygodnego w transporcie urządzenia), jak najwierniej odda brzmienie prawdziwego pianina, bo w końcu jest to instrument tworzony pod kątem pianina... Niestety tak nie jest. Ubogość ta szczególnie słyszalna jest w oktawie małej i razkreślnej, czyli tam gdzie najczęściej się gra. Za to pozostałe oktawy brzmią całkiem naturalnie. Co do brzmień "pad" itp. to jest zdecydowanie lepiej, całkiem spory (jak na pianino) wybór brzmień o niesamowitej głębi - typowej dla syntezatorów z wyższej półki...) Niemniej jednak sprzęt ma spełniać rolę pianina, a z tym nie jest najlepiej. Wykonanie średnie, a to dlatego, że po kilku dniach od zakupu od czasu do czasu nie kontaktuje jeden przycisk. Co do klawiatury to jak najbardziej zbliżona do tradycyjnej pianinowej - a to duży plus. Cena według mnie trochę wygórowana. Za to sprzęt idealnie nadaje się do nauki, jak i do grania "live". Ogólnie jestem z niego zadowolony, mimo wieloletniego zaangażowania się w muzykę.Pozdrawiam - kk music.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
4.25

Instrumenty muzyczne Korg SP-200 opinie