Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Syntezatory
  • /
  • Korg EXTREME-76
  • /
  • 1

Opinie o Korg EXTREME-76

Instrumenty muzyczne Korg EXTREME-76 opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
4.67
Wytrzymałość
4.33

Średnia ocen

4.67

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Nikola / 2023-01-06

Znająca się na rzeczy obsługa, fajna jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem porównywalne do konkurencji. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

Barbara / 2023-01-06

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny jak dla mnie bez zarzutu. W 100% polecam, dzięki i zostawiam komplet *****.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

~Kamil / 2007-02-03

Pracuje w sklepie muzycznym i w studiu jako realizator dzwieku , jestem jeszcze producentem , sie przewinelo nam przez sklep wiele synthezatorow , ale triton extreme 76 ktoregol mamy na wyposazeniu w studio , dla mnie jest rewelacyjny , ładne brzmienia orkiestrowe , bassowe , synthezatorowe , piana elektryczne , wszystkiego rodzaju organy itp , brzmienia perkusyjne tez sa na wysokim poziomie , chociaz jesli ktos szuka ralistycznej perkusji w klawiszu to polecam korg pa 1x pro , brakuje mu pianin , akordeonów , no i gitar , ktore sa potrzebne do grania "z rekawa" .... ma tez dobre arpegiatory w postaci patternow , np . perkusja , bas + jakis synth ,do tego pełna kontrola brzmien w czasie zeczywistym , podstawowe parametry jak cut off resonance relase i attack , do tego 4 programowalne , no i 4 odpowiadajace za parametry lampy :) , ogolnie podsumowujac , intrument godny uwagi , pozdrawiam :)
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
4.00
Zalety

Brzmienia , klawiatura , najlepsza reakcja ekranu dotykowego z jaka sie spotkalem(lepszy niz korg pa1x pro , itp) , wejscia wyjscia

Wady

brak warjacji na arpegiatorach takich jak w motif es ,

Extra informacje

2 lata , 7 tys. zł

Instrumenty muzyczne Korg EXTREME-76 opinie