Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Aparaty cyfrowe
  • /
  • Kodak EasyShare C703
  • /
  • 1

Opinie o Kodak EasyShare C703

Elektronika Kodak EasyShare C703 opinie
Cena/Jakość
5
Jakość zdjęć
5
Parametry
5
Wyposażenie
5
Wytrzymałość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Maja / 2023-02-01

Sfokusowana na kliencie ekipa, dobra jakość, sprawna dostawa, ceny przynajmniej dla mnie adekwatne. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
5.00

Antoni / 2023-01-07

Z początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych konsumentów - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie eksperta. Ceny moim zdaniem konkurencyjne. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
5.00

~utilisateur / 2007-06-05

Aparat dobry, kupiłem go całkiem niedawno, ale wypróbowałem już w wielu sytuacjach.Zdjęcia nocne sa ok, kwestia ustawienia. Flmy nagrywa się dobrze, z dżwiękiem,ale potrzebny potem jest quick time do odtwarzania na komputerze (dostępny zresztą na płycie CD w zestawie).Aparat jest nieduży,poręczny, nie jest taki ciężki.Technicznie jest lepszy od "HaPeków" :-)Jeśli chodzi o zdjęcia, to jest możliwość wybrania kilku programów (sport, pejzaż, nocny tryb, itp.), a także można zmienić rozdzielczośc(0,8 MegaPikseli; 1,9MP; 4,0 MP; 6,1MP ; 7,1 MP). Można robić zdjęcia czarno białe, w kolorze, w sepii...Kolory są żywe, wyraziste, przez co aż przyjemnie sie ogląda wykonane zdjęcia.Nie jest to może profesjonalny aparat fotografa, ale dla zwykłego użytkownika jest naprawdę zadowalający i zaspokajający oczekiwania wobec aparatów cyfrowych.
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
5.00
Zalety

duży ekran ,nie zżera tyle energii, akumulatorki wystarczają mi na 5 dni robienia zdjęć non-stop niemalże i nagrywania filmików.

Wady

Na razie brak :-)Mam nadzieje,że na zawsze.Ale to dla mnie;każdu ma swe własne zdanie.

Extra informacje

sprzęt mam od dwóch tygodni, kupiłem go za 499 zł.

Elektronika Kodak EasyShare C703 opinie