Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Hosting
  • /
  • KEI.pl
  • /
  • 1

Opinie o KEI.pl

Internet KEI.pl opinie
Cena/Jakość
3.33
Parametry
2.67
Wsparcie techniczne
5
Wydajność
4

Średnia ocen

3.75

w skali od 1 do 5.

 

~Adam / 2007-06-20

Awarie rzadkie, a jak coś to szybko naprawiają. Pomoc techniczna działa sprawnie. Pomagają w każdej sprawie. Jedyna wada to parametry i ceny. Są trochę za konkurencją. Ale mam nadzieję że to się zmieni.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.75

~wewior / 2007-01-10

Wsparcie techniczne KEI.pl moge ocenic wysoko poniewaz nie spotkalem sie od kilku lat z lepsza jakoscia obslugi, dosyc szybkie reakcje i pomoc. Polecam dla firm ktore posiadaja duzo klientow i zalezy im na jakosci uslug i malej awaryjnosci.Niestety parametry oferowane przez KEI.pl troche odstaja od konkurencji, drogie transfery i spore ceny serwerow, ale za jakosc sie placi niestety. Wg nie cenowo nie moga konkurowac z wieloma dostawcami.Jakosc serwerow jest bardzo dobra, troche gorzej z oprogramowaniem, pomimo staran KEI, ktore jest autorem wiekszosci paneli obslugi serwea, troche odstaje ono jakoscia od popularnych rozwiazan typu cPanel.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.75
Zalety

- jakosc obslugi

Wady

- ceny- oprogramowanie

Extra informacje

używane od 3-4 lat

treewood / 2007-01-09

Doświadczenie z tą firmą mam już od ok. 4 lat. W firmie w której pracowałem mieliśmy wykupione, 2 x AZTEC 60, 1 x LUNA, 1 x Biuro i 1 x BiuroPlus, więc jest to spora ilość. Moim zdaniem są godni polecenia tym, którzy przedewszystkim cenią sobie święty spokój. Wsparcie techniczne w firmie KEI.pl jest na wysokim poziomie choć też zdażały się ciekawe wpadki i niejasności np. jeden admin mówił nam coś innego niż drugi.Niestety jeśli chodzi o parametry i oprogramowanie to odstają w tyle. Poznałem trochę różnych paneli czy to home.pl, czy nazwa.pl, czy kei.pl czy cPanel z WHM i to ostatnie daje jednak wiele więcej możliwości dla użytkownika końcowego jak i dla resselera. Panel kei.pl jest jednym z gorszych jakie znam i jest mało intuicyjne.Jeśli firma zmieni parametry na lepsze i nie zmieni cen a oprogramowanie będzie ciekawsze umożliwiające choćby dostęp do CRON'a dla końcowego użytkownika, lepszy filtr spam'u, bardziej intuicyjne poruszanie się po nim, zarządzanie kilkoma kontami FTP to będzie dla mnie ideał.Czas reakcji w dzień jest bardzo krótki i porównując z home, nazwa, superhost wypadają bardzo dobrze.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.75

Internet KEI.pl opinie