Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • KAMSTONE Kamil Gąsiorowski
  • /
  • 1

Opinie o KAMSTONE Kamil Gąsiorowski

kamstone.pl

Teresin

Budownictwo KAMSTONE Kamil Gąsiorowski  opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Robert / 2023-02-22

Pomocna załoga, optymalna jakość, szybka wysyłka, ceny w mojej opinii w porządku. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Tatiana / 2023-02-17

Początkowo nie miałam przekonania, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale również w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny według mnie atrakcyjne. W 100% polecam, dziękuję i daję 5*.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Stanisława / 2022-10-30

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już ze 3 razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z antykonsumenckim przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście zaangażowaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dzięki, że jesteście.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Patrycja / 2020-11-20

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem przez ostatnie lata tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie cenzurują niczego.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo KAMSTONE Kamil Gąsiorowski opinie