Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Meblarstwo
  • /
  • Just-mebel
  • /
  • 1

Opinie o Just-mebel

warszawa

Budownictwo Just-mebel  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Just-mebel opinie Just-mebel
5.00 1335

Zdzisław / 2021-12-09

Zamieszczane są tu opinie zarówno o dobrze znanych firmach, jak i o niewielkich sklepikach z mojego miasta. Jak tylko nie zapomnę, to tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie serwisy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Gabriela / 2021-05-28

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, więc niewiele dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie cenzurują niczego.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Antoni / 2021-05-04

Wiadomo, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedający tracą w oczach klientów. I tak powinno być!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Patrycja / 2021-04-13

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym atutem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania komentarzy. Opinia zostaje bezzwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo Just-mebel opinie