Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • JuraPark Krasiejów
  • /
  • 1

Opinie o JuraPark Krasiejów

Podróże i wypoczynek JuraPark Krasiejów opinie
Atrakcje
5
Obsługa klienta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Dorota / 2023-02-12

Profesjonalna załoga, extra jakość, szybka wysyłka, ceny wg mnie jak najbardziej w porządku. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

Agata / 2023-01-19

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny moim zdaniem adekwatne do jakości. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i z pewnością znowu się zgłoszę.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Chmurka / 2016-06-01

Do JuraParku jeżdżę od wielu lat. Obserwowałam jak z gigantycznej dziury w ziemi rozwinęło się prawdziwe imperium dinozaurów. Z zachwytem korzystałam z bardzo nowoczesnych atrakcji dorównującym amerykańskim parkom rozrywki. Nauka połączona z rozrywką to idealne połączenie! Największe wrażenie zrobiło na mnie Oceanarium i efekty rozbijania szyby przez wodnego potwora. Co ciekawe, ceny w parku nie są wygórowane a jedzenie przepyszne! Klient jest obsłużony z uśmiechem i może liczyć na wyczerpujące odpowiedzi w razie gdyby miał pytanie.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

Nowoczesne urządzenia, świetna baza gastronomiczna i niebanalne pamiątki, przeżycia niczym z Jurrasic Parku :)

Wady

W sezonie może być tłoczno.

Extra informacje

~joiha / 2016-05-31

Tam dla Ciebie Świat wspaniały, idziesz wśród zwierząt z dawnej epoki i czujesz się dzięki temu doskonały! Polecam ten park wszystkim - małym i dużym! Byliśmy tam z rodzinną wyprawą i się nie nudziliśmy, nie było po prostu kiedy. Latem można się tam wykąpać w jeziorku, opalać się na plaży, wykorzystać wesołe miasteczka,a przede wszystkim czegoś się nauczyć i zobaczyć jak żyły zwierzęta kiedyś. Ciekawe jest też kino 5D - nasz syn był wniebowzięty po odwiedzinach tego parku, a dla nas rodziców to jest chyba najważniejsze. Syn lat, 4 - to on tu wystawia najlepszą ocenę. Polecam!
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

mini wesołe miasteczko

Wady

brak dobrej gastronomii (na pewno wtedy kiedy my tam byliśmy)

Extra informacje

1 raz

Podróże i wypoczynek JuraPark Krasiejów opinie