Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • JuraPark Bałtów
  • /
  • 1

Opinie o JuraPark Bałtów

Podróże i wypoczynek JuraPark Bałtów opinie
Atrakcje
5
Obsługa klienta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

tomasz255 / 2020-08-18

Fantastyczna przygoda dla moich dzieci. Wprawdzie Bałtów znany jest z dinozaurów, ale podziwiać tam można bardziej współczesne zwierzęta: żubry, jelenie, strusie i wiele innych gatunków. Jest też wiele innych atrakcji. Zebrałem je w jedną całość opisując nasz dzień w Bałtowie. Jeśli się tam wybieracie, zobaczcie jak można tam spędzić czas: https://mojapodloga.pl/z-czego-slynie-jurapark-w-baltowie/
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

spora liczba atrakcji, zwierzęta, możliwość płacenia bonem turystycznym, możliwość noclegu

Wady

moim zdaniem brak

Extra informacje

warto wybrać się tu na dwa lub trzy dni

~Emilia / 2016-06-01

Cudowne miejsce. Mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Park składa się z trzech części. W części dydaktycznej zdobyliśmy wiedzę o prehistorii i dinozaurach. Syn dinofan był zachwycony modelami, które wyglądają jak żywe. Oceanarium robi ogromne wrażenie. W zwierzyńcu super atrakcje – konie, osły które można głaskać i karmić, ptaki łakomczuchy, które lubią być karmione ziarnami. No i gadająca papuga ara. Wycieczka autobusem na zwierzyniec górny, super sprawa – można spotkać zwierzęta safari. Wycieczkę umila przemiły Pan przewodnik, który zaciekawia swoimi opowieściami każdego. W części rozrywka zabawa dla całej rodziny. Dla dzieci karuzele, ciuchcie, dmuchańce, samochodziki, kulki, dorośli poczują adrenalinę na kolejce górskiej czy rolercoaster. Odpocząć można na plaży, gdzie piasek czyściutki, dodatkowo można popływać rowerkami lub….. tratwą. Kino 3D robi duże wrażenie. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Ogromny plus za obsługę. Mimo wielu zwiedzających, sprawnie można było korzystać ze wszystkich atrakcji, nie było kolejek. Super miejsce, nie tylko dla fanów dinozaurów. Polecam zakup biletów kompleksowych wtedy można do woli korzystać ze wszystkich atrakcji.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

dużo atrakcji w wesołym miasteczku, dużo zwierząt w Zwierzyńcu, ciekawa ścieżka dydaktyczna, punkty gastronomiczne na miejscu - przystępne ceny.

Wady

brak

Extra informacje

Byliśmy cału dzień 9 -19, nie było czasu na nudę.

~Piotr / 2016-05-31

Wspaniałe miejsce do spędzenia całego dnia dla dzieci i dorosłych. Wiele atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

bardzo dużo atrakcji, rozsądne ceny

Wady

Extra informacje

Podróże i wypoczynek JuraPark Bałtów opinie