Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telewizory LCD
  • /
  • JVC LT-37M70
  • /
  • 1

Opinie o JVC LT-37M70

Elektronika JVC LT-37M70 opinie
Cena/Jakość
4.33
Jakość dźwięku
5
Jakość obrazu
4.67
Parametry
5

Średnia ocen

4.75

w skali od 1 do 5.

 

Gustaw / 2023-03-06

Wykwalifikowana kadra, znakomita jakość, błyskawiczna wysyłka, ceny jak dla mnie niższe niż u konkurencji. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Wrócę na bank. Wspaniale, że taka firma działa w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość obrazu
Parametry
5.00

Aldona / 2023-01-17

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie adekwatne. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość obrazu
Parametry
5.00

~Seba / 2007-12-30

Telewizor ogólnie dobry- czysty obraz, dobry dźwięk, estetyczny wygląd ale posiada spore wady. Np. wieczorem oglądaniem tv można naprawde sie zmęczyć ponieważ przy niskiej głośności wyraźnie słychać jak telewizor "piszczy" (jakby transformator). To samo jest przy oglądaniu filmu gdy zapada chwilowa cisza- telewizor normalnie piszyczy. Przycisk do włączania i wyłączania tv umieszczony na obudowie tv nie wyłacza go całkowicie tylko w stan czuwania (i tak możemy go dalej załączyć z pilota), wiec przy każdym wyjściu z domu musze wypinać tv z gnizda zasilania. Instrukcja tego produktu jest zbyt skrótowo i ogólnie napisana, bo za mało sie dowiedziałem o moim super drogim i nowoczesnym sprzęcie.Gdybym miał jeszcze raz do wyboru to nie wybrałbym tego tv, bo już miałem okazje zapoznać sie z produktami innych prodycentów i wiem że sporo przepłaciłem a w dodatku ten tv ma wady których inni producenci nie mają.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość obrazu
Parametry
4.25
Zalety

-elegancki wygląd i design-możliwość podłączenia do kompytera-możliwość umieszczenia na ścianie-funkcja wyłączenia diody podczas oglądania filmów

Wady

-tv piszczy-brak całkowicetgo wyłączenia-kiczowata instrukcja obsługi

Extra informacje

Tv posiadam już od miesiaca i zakupiłem go w Saturnie na promocji za 5.299zł

Elektronika JVC LT-37M70 opinie