Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • JSW KOKS
  • /
  • 1

Opinie o JSW KOKS

www.jswkoks.pl

Zabrze

Budownictwo JSW KOKS  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Bronisław / 2023-02-26

Jeszcze niedawno nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces transakcji przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny wg mnie lepsze niż u konkurencji. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i do zobaczenia ponownie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Łukasz / 2023-01-29

Profesjonalna załoga, extra jakość, szybka dostawa, ceny wg mnie jak najbardziej ok. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Borys / 2022-06-19

Nie tylko piszę tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już wiele razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę rzetelną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Super, że jesteście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Radosław / 2021-04-25

Zdajemy sobie sprawę, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą renomę i klientów. Brawo!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo JSW KOKS opinie