Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Pozostałe
  • /
  • Intermedium
  • /
  • 1

Opinie o Intermedium

Książki Intermedium opinie
Jakość wydania
1
Subiektywna ocena treści
1

Średnia ocen

1.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

~Bartosz Chmielewski / 2013-08-29

Zamówiłem stronę na gruponie, po około 3 miesiącach oczekiwania (normalnie na stronkę czeka się od max 2-4 tygodni) strona została wykonana. Projekt był ogólnie ok, kontakt dobry, ale po wykonaniu całkowity brak optymalizacji. Zdjęcia, które podesłałem w wielkości 12 MB (umieszczone w dziale referencje) pozostawiono bez dopasowania, otwierały się mega długo, sam musiałem je zmniejszyć do rozmiarów np. 1 MB, żeby jako tako się otwierały. Masa błędów ortograficznych, literówek. Jednak nie to jest moim problemem. Z racji, że domena była ich własnością, poprosiłem o jej przeniesienie na moje dane. Zgodzili się, ale kazali mi opłacić domenę za 123 zł na następny rok (dziwne bo domena miała wygasnąć dopiero za jakieś 7 miesięcy). Zapłaciłem (w maju bądź czerwcu 2012) ale kodu authinfo nie otrzymałem do dziś mimo wielu maili oraz telefonów. Moja domena wygasa ok 15.10.2013 więc już chyba mogę zapomnieć o przekazaniu tego kodu, najśmieszniejsze w tym, że wystarczy wypełnić jeden formularz na OVH, żebym takowy kod uzyskał. Banda oszustów i złodziei.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
1.00
Zalety

brak

Wady

brak kontaktu, wyłudzanie pieniędzy, nierzetelność,

Extra informacje

Produkt kupiłem za ok 300 zł, mam go blisko 2 lata, nie w tym problem.

~klientka / 2013-01-03

Mam ten sam problem. Robili mi stronę od lipca. Niby oddali gotowa przed miesiącem, ale szybko okazało się, że nie nic nie działa tak, jak się umawialiśmy. Ich cms jest nieczytelny, instrukcja obsługi niepełna, mejle pozostają tygodniami bez odpowiedzi, a telefoniczne zobowiązania do wniesienia poprawek nie przekładają się na działanie.Szczerze odradzam!
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
1.00
Zalety

brak

Wady

nieterminowość, niesłowność właścieli, fuszerka

Extra informacje

~qb / 2012-07-25

Zamówiłem na gruponie wykonanie strony w pazdzierniku, do dnia dzisiejszego strrona nie jest zrobiona, zero kontaktu ze strony firmy, nie odpisuja na meila, zdecydowanie nie polecam, pieniadze wtopione
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
1.00

Książki Intermedium opinie