Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • Inster group
  • /
  • 1

Opinie o Inster group

Wałbrzych

Budownictwo Inster group opinie
Cena/jakość
4.2
Obsługa klienta
4.2
Terminowość
4.2

Średnia ocen

4.20

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

Adam / 2023-02-11

Życzliwa ekipa, zadowalająca jakość, sprawna wysyłka, ceny w mojej opinii bez zastrzeżeń. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Kazimierz / 2023-01-31

Z początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny uważam że ok. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i daję 5*.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Sylwester / 2023-01-28

Początkowo nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny według mnie naprawdę niewygórowane. W 100% mogę polecić, dziękuję i na pewno będę wracać.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Maksymilian / 2023-01-24

Empatyczna załoga, świetna jakość, szybka wysyłka, ceny w mojej opinii bez zarzutu. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Tomasz / 2022-10-12

Kupiona spółka Krzysztofa Działoszyńskiego z Wałbrzycha. Kapitał zakładowy 10 tysięcy złotych (!), prezesami są ludzie-słupy których nie da się skontaktować. Celowo unika w ten sposób windykacji. Prawdziwym prezesem jest Krzysztof Działoszyński, którego nie ma w KRS i nie odpowiada przed sądem, ale wyłudza ogromne "zaliczki" od ludzi marzących o budowie domu. Wyłudził ode mnie 370 tysięcy i zostawił z gołym polem. Przez 9 miesięcy nie zdołano nawet wykopać dziury w ziemi. Po odstąpieniu od umowy i zażądaniu zwrotu zaliczek cisza jak makiem zasiał. 11.10.2022 minął termin. Składam sprawę do prokuratury i na tym nie koniec. PRZESTRZEGAM!
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nikt tak ładnie nie obieca, jak Pan Krzysztof

Wady

Całkowity brak słowności (chroniczny kłamca)

Extra informacje

Budownictwo Inster group opinie