Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Innogy
  • /
  • 1

Opinie o Innogy

www.innogy.pl/pl/dla-domu

Warszawa

Budownictwo Innogy opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Dominika / 2023-02-15

Wspierająca załoga, super jakość, szybka dostawa, ceny przynajmniej dla mnie niewygórowane. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Waldemar / 2023-01-23

Jeszcze niedawno nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces transakcji przebiegł zaskakująco szybko. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny według mnie niewygórowane. Jak najbardziej mogę polecić, wielkie dzięki i ode mnie macie komplet gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Mariola / 2021-12-17

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał do czynienia. Zgadzam się, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jak widzę, że jakaś rzecz ma praktycznie same krytyczne opinie, to daję sobie spokój, bo z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Sara / 2021-10-02

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one przerobione czy nawet ukryte przez administratora platformy. W tym serwisie wszystkie moje oceny widać praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Innogy opinie