Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • Indesit BAN 12
  • /
  • 1

Opinie o Indesit BAN 12

AGD Indesit BAN 12 opinie
Cena/Jakość
3.67
Głośność
5
Jakość wykonania
3.67
Parametry
5

Średnia ocen

4.33

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Bogusława / 2023-02-09

Z początku nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces obsługi przebiegł niezwykle profesjonalnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny wg mnie mogłyby być ciut niższe i byłoby idealnie. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i daję 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

Malwina / 2023-01-30

Wspierająca ekipa, super jakość, sprawna dostawa, ceny przynajmniej dla mnie bez zastrzeżeń. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

~dde / 2010-09-20

Ktoś może orzec, że się czepiam, ale swoją negatywną opinie traktuję jako społeczny obowiązek. Kilka razy kupiłem jakieś byle-co czego żałowałem. Skoro mam jakieś wiarygodne informacje to powinienem je przekazać. Teraz zanim coś kupię na długie lata staram się bardzo wnikliwie badać informacje o produkcie, w końcu jestem technologiem lubiącym wysoką jakość.Pracowałem z fabryce Indesit. Wcześniej jako kontroler jakości przy częściach samochodowych. W Indesit doznałem szoku. Przez całą zmianę montowałem elementy, które powinny być odrzucone przez kontrolę jakości. I tak codziennie. Najważniejsza nie była bowiem jakość - lecz szybkość wykonania produktu. Szybciej, szybciej - jak w Chinach. Szybko znaczy byle jak i tak wygląda polityka procesu produkcji w marce Indesit. Nieszczelności brakiem spasowania elementów zamiast żelem, zakleja się taśmą klejącą, bo żel wymaga dokładności, a taśmą rach-ciach i taniej, a to że klient o tym nie wie, to nie ważne byle by kupił. Poprawianie technologii wg Włochów kosztuje, nie opłaca się tego robić bo to dla Polaków, a ci biorą co leci byle tanio. Szczerze odradzam, bo kupowanie to nie wydawanie pieniędzy ale inwestowanie w uczciwą technologię, tu natomiast mamy doczynienia z szukaniem frajera na produkt. WadyKiepska jakość montażu
Cena/Jakość
Jakość wykonania
1.00
Zalety

Wady

Kiepska jakość montażu

Extra informacje

AGD Indesit BAN 12 opinie