Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • IWC Home
  • /
  • 1

Opinie o IWC Home

AGD IWC Home opinie
Cena/Jakość
2
Głośność
3
Jakość wykonania
1.67
Parametry
2.33

Średnia ocen

2.25

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Anna / 2023-03-29

zamowilam kanape w IWC home. Dotarla z niesprawnym mechanizmem otwierania/zamykania pojemnika na posciel. Mechanizm zostal wymieniony. Drugim problemem jest fatalne wypelnienie poduch oparc syntetyczna drobnica w slabym, fizelinowym pokrowcu. Tkanina "wzmocniona" od srodka bardzo niskiej jakosci, cienka fizelina. W wyniku reklamacji firma podjela sie wymiany wypelnienia: wyslano mi dokladnie identyczne z zareklamowanym. Oparcie jest jak kiepskiej jakosci, miekka poduszka do spania. Jakosc gorsza niz Ikea. Bardzo zaluje tego zakupu za 7000 zlotych
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

Ladny salon i mila Pani. Ladny design

Wady

Extra informacje

Rafał / 2023-01-04

Niestety nie podzielam pozytywnych opinii. Zamówiłem stół z litego dębu zabezpieczony olejowoskiem. Otrzymałem produkt, który został niechlujnie wybarwiony, niektóre deski noszą ślady braku olejowania (nie jest to wybarwienie drewna) - są niezabezpieczone. A niektóre deski (klejonki) - baaardzo niechlujnego olejowoskowania, efekt nakładania wosku przy pomocy gniecionej szmaty. Produkt wart blisko 6k zł został wykonany niestarannie, jak odpad za 800 zł. Zdjęcia pokazują braki olejowosku na niektórych deskach blatu oraz użycie nieprawidłowo olejowoskowanych desek - dotyczy wszystkich nóg. Stół pokazowy w salonie - oczywiście wykonany starannie. Stół dla klienta - byle jak. Ostrzegam przed sklepem i podejściem do klienta. Reklamacja odrzucona - widoczne ślady zrzucone na naturalne wybarwienie drewna, ciąg dalszy z mojej strony będzie. Zamiast cieszyć się stołem, muszę toczyć batalię o właściwe zabezpieczenie blatu. Mam nadzieję, że moja przestroga uchroni kogoś przed popełnieniem błędu i podobnymi do moich rozczarowań.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.75
Zalety

nie widzę zalet...

Wady

Kiepska jakość wykonania, terminowość, obsługa po zakupie

Extra informacje

Wada przy odbiorze mebla

Paweł / 2022-04-01

Zakupiliśmy narożnik. W salonie zachwalano, że jeszcze nigdy nie mieli reklamacji, wysoka jakość wykonania i takie tam bajery. Po prawie roku okazało się, że rozkładany nagłówek się zaciął i po złożeniu już krzywo wrócił na miejsce. Złożyliśmy reklamację, ale jak się okazało, jest ona nic nie warta. Oczywiście mogą przyjechać po sofę i zabrać do naprawy, ale to kosztuje. Dodatkowo w momencie stwierdzenia, że jest to uszkodzenie mechaniczne, klient płaci z własnej kieszeni i dodatkowo za transport. W przypadku nagłówka, który działa mechanicznie, każde jego niedziałanie będzie wadą mechaniczną. Niestety w sklepie tego nie rozumieją. Z super narożnika, który jest elegancki i praktyczny mamy niedziałający nagłówek (na szczęście powrócił do pozycji złożonej i po prostu już z niego nie skorzystamy) i deklaracje bez pokrycia o gwarancji IWC Home. Gwarancji, która nie jest nic warta w przypadku tej marki. Przykre to.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
3.50
Zalety

wygląd

Wady

brak rzeczywistej gwarancji

Extra informacje

2 lata

AGD IWC Home opinie