Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.
  • /
  • 1

Opinie o IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

www.itexcellence.pl

Wrocław

Internet IT Excellence Wrocław Sp. z o.o. opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Natasza / 2023-02-03

Z początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces obsługi przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie sales managera. Ceny jak dla mnie akceptowalne. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i z przyjemnością wystawiam 5*.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Zuzanna / 2023-01-18

Empatyczna kadra, świetna jakość, błyskawiczna dostawa, ceny moim zdaniem jak najbardziej ok. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Albert / 2021-05-05

IT Excellence oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu. Spółka dostarcza oprogramowanie wspierające sterowanie wszelkimi procesami, jakie zachodzą w firmie. Oferta IT Excellence obejmuje systemy ERP marki Sage i Microsoft, oraz własne pakiety oprogramowania ITE Workflow. Firma doradza przy doborze rodzajów oprogramowania, najbardziej odpowiadających profilowi biznesu klienta, przeprowadza wdrożenia systemów, szkoli personel, świadczy usługi serwisowe. Nadrzędna zasada jaką kieruje się firma to pełne zrozumienie potrzeb klienta i we współpracy z nim odnalezienie adekwatnych rozwiązań. Z tego powodu IT Excellence oferuje nie tylko gotowe programy. Firma zajmuje się również usługami programistycznymi, tworzy oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wykonuje też rozbudowę działających już systemów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Same zalety.

Wady

Brak wad.

Extra informacje

Internet IT Excellence Wrocław Sp. z o.o. opinie