Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • INEON
  • /
  • 1

Opinie o INEON

www.ineon.com.pl

Ostrów Wielkopolski

Budownictwo INEON opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Mateusz / 2023-02-26

Pomocna załoga, fenomenalna jakość, szybka wysyłka, ceny według mnie stosunkowo niskie. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Benedykt / 2023-01-16

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie stosunkowo niskie. W 100% polecam, wielkie dzięki i do zobaczenia wkrótce.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Klaudiusz / 2022-06-25

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą renomę i klientów. Świetna robota!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Witold / 2021-08-26

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale jak widzę, że jakaś rzecz ma prawie tylko niepochlebne opinie, to nie kupuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo INEON opinie