Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • INEA Pack
  • /
  • 1

Opinie o INEA Pack

Internet INEA Pack opinie
Cena
1.92
Niezawodność
1.73
Obsługa klienta
1.58
Parametry
1.89

Średnia ocen

1.78

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

321

dodanych opinii

 

Abonent Ikea / 2023-12-12

Nie polecam, serie irytujących awarii, które występują kilkanaście razy dziennie. Po zgłoszeniu przychodzi sms, że awaria została usunięta co jest nieprawdą. Wielokrotna prośbą o dosłanie umowy pozostaje bez odzewu. Kpina i brak słów !
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

Kamii / 2023-05-07

Wasz Internet jest tak ***owy że bym na niego naszczał
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

Olafek ze Stockholmu / 2023-05-07

Internet dziala jak losos trzepoczacy nie dziala serio JasperTragedia
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

ENEA

Extra informacje

3 lata

Miś / 2023-04-11

Dno. Ta firma to dno..wiecznie wieszający się internet, brak kontaktu, nieskuteczne próby naprawy. Odradzam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Monika / 2023-02-17

Złodziejska firma! Omijajcie ją z daleka! Można książkę napisać o ich przekrętach.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Istnienie firmy

Extra informacje

Jan / 2023-02-17

Nie polecam nikomu. Blokują dostęp do usług mimo regulowanych płatności.Nie idzie się z nikim dogadać. Nie obchodzą ich dowody wpłat bo, oni mają inaczej w systemie...Kompletnie nie idzie zerwać z nimi umowy...Ciągle domagają się wyimaginowanych nalezności. Omijajcie tą firme.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Firma

Extra informacje

Ewa / 2023-02-17

Tak oszukańczej firmy jeszcze w życiu nie widziałam! Blokują kanały i pomimo regularnych wpłat twierdzą że, jest zadłużenie. Każą płacić więcej niż jest w umowie a gdy się umowę zrywa oni nadal twierdzą że, umowa obowiązuje...
Zalety

Brak

Wady

Istnienie tej firmy

Extra informacje

DDD / 2022-12-05

Zamiast 300 M jest 5 i tak codziennie z małymi przerwami na kilkanaście Mega. Dodzwonić się nie da chyba że ktoś chce coś dokupić :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.50

Bart Bartosz / 2022-10-19

Od kwietnia r. 2022 staramy się o podłączenie internetu. Po kilku miesiącach otrzymaliśmy informację, że występuje problem ze światłowodem (powtórzę, tak po kilku miesiącach). Rzetelny deweloper usunął usterkę w przeciągu dwóch tygodni. Usunięcie usterki zostało natychmiast zgłoszone do dostawcy. Od początku września cisza. Firma olewa mieszkańców Gwiazdowa (k. Kostrzyna) kompletnie. Inea nie udziela odpowiedzi na maile. Na infolinii nikt nie chce udzielić konkretnej i rzetelnej informacji. Kompletny brak profesjonalizmu, zaangażowania. Nie polecamy tej firmy, jeśli będą mieli Państwo możliwość wyboru dostawcy, zachęcam do wyboru kogoś innego.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

nigloo / 2022-09-17

internet nie działa
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

nie działa

Extra informacje

Witold / 2022-08-10

Jeśli ktoś z Państwa szuka polecenia dostawcy Internetu - warto opierać się o niezależne, zweryfikowane dane - np. ranking oparty o dane faktycznych użytkowników usług INEA np. https://www.speedtest.pl/wiadomosci/rankingi/raport-speedtest-pl-podsumowanie-2021-roku/ Pierwsze miejsce w rankingu oraz 1,24 mln pomiarów prędkości w 2021 r. wśród klientów INEA z pewnością będzie bardziej wiarygodne i więcej mówi niż pojedyncze opinie. Dodam, że system pomiarowy PRO speedtest.pl został certyfikowany przez Prezesa UKE. Na końcową pozycję w rankingu składają się pomiary dobrze działającego Internetu a także pomiary z usterek ze wszelkich powodów (np. z winy klientów, awarii - często wykonywane testy są właśnie w takich okolicznościach), Dlatego taki ranking prezentuje rzeczywisty obraz jakości usług danego operatora i można porównać różne parametry (download, upload, ping) między różnymi dostawcami usług. Warto wiedzieć, że infrastrukturę INEA wykorzystują również inne, większe firmy np. Orange, T-Mobile, UPC - co też pozytywnie świadczy o jej wysokiej jakości i parametrach. Wiadomo, że INEA posiada własne, stale podnoszone standardy, ale jeśli chcą Państwo osobiście się przekonać o wysokiej jakości obsługi i najlepszym kontaktem oraz co tak na prawdę znaczy motyw "Dobrzy ludzie od Internetu", to zachęcam do nawiązania bezpośredniej współpracy. Witold Kaczała - INEA Senior Account Manager tel. 732 432 732 Bezpośredni doradca Klienta INEA
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

niezawodne łącze światłowodowe, Najszybszy Internet symetryczny w Polsce, telewizja 4K po wi-fi, niski ping, tani abonament telefonii komórkowej, wsparcie Klienta 24/7 z poziomu aplikacji mobilnej

Wady

Extra informacje

Natalia / 2022-08-03

Nie polecam korzystania z usług tej firmy. Niekompetentna firma, nie szanuje klienta. Byliśmy klientami firmy wprawie od 6 lat. Od czasu do czasu mieliśmy zawieszenie telewizji i internetu. Moja praca jest uzależniona od internetu, kiedy płacisz, a internetu w ogóle nie ma. Dramat. Firma nie ma ani jednego punktu na Piątkowo, Winogradach, Centum, tylko Franowo. Jeśli nie masz samochodu, twoje problemy!!! Chcieliśmy zrezygnować z usługi, ponieważ zmieniliśmy mieszkania. Proszę uważać, po rozwiązaniu umowy jest jeszcze jeden miesiąc wypowiedzenia!!!!! Nikt o tym nie mówi, a Pani przez telefon powiedziała, że to jest problem klienta, że okres wypowiedzenia był określony w umowie!!! Musisz zapłacić za powietrze jeszcze 80 zł.. Kiedy dotarliśmy do galerii M1 na Franowo dziewczyna-pracownik była bardzo zajęta swoimi osobistymi sprawami, rozmawiając przez telefon komórkowy. Gdy wyjaśniliśmy sytuacje, że chcemy rozwiązać umowę, dziewczyna rozmawiała z nami bardzo bezczelnie, w niegrzeczny sposób. Nie chciała zrozumieć naszego problemu, wyjaśnić czy klient ma konto czy nie. Krzyczała na nas, nie chciała zrozumieć sytuację i wyjaśnić w czym polega problem. Oczywiście, była bardzo zajęta swoimi sprawami, a jakiś głupi klient przeszkadzał jej!!!! Nie polecam!!! Szanowni Państwo, nie polecam tej firmy!!! Zastanówcie się, ponieważ przez cały okres świadczenia usług było kłamstwo i chamstwo. W tej firmy klient jest wart 00000000!!!!!! Zastanówcie się, kiedy będziecie podpisywać umowę z firmą INEA!!!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.25

Adrian / 2022-06-21

Brak naprawy już 11 dzień
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Kontakt pomoc

Extra informacje

Adrian / 2022-06-20

brak pomocy serwisowej a obsługa klienta to fikcja
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

jest ich bardzo dużo ,oczekiwanie na serwis w razie awarii trwa tygodniami

Extra informacje

piotr / 2022-06-05

podsumować mozna jednoznacznie - dramat i nikomu nie polecam.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

Witold_Pracownik_INEA / 2022-04-20

Jeśli ktoś z Państwa szuka polecenia dostawcy internetu - warto opierać się o niezależne, zweryfikowane dane - np. ranking oparty o dane faktycznych użytkowników usług INEA np. https://www.speedtest.pl/wiadomosci/rankingi/raport-speedtest-pl-podsumowanie-2021-roku/ Pierwsze miejsce w rankingu oraz 1,24 mln pomiarów prędkości w 2021 r. wśród klientów INEA z pewnością będzie bardziej wiarygodne i więcej mówi niż pojedyncze opinie. Dodam, że system pomiarowy PRO speedtest.pl został certyfikowany przez Prezesa UKE. Na końcową pozycję w rankingu składają się pomiary dobrze działającego internetu a także pomiary z usterek ze wszelkich powodów (np. z winy klientów, awarii - często wykonywane testy są właśnie w takich okolicznościach), Dlatego taki ranking prezentuje rzeczywisty obraz jakości usług danego operatora i można porównać różne parametry (download, upload, ping) między różnymi dostawcami usług. Warto wiedzieć, że infrastrukturę INEA wykorzystują również inne, większe firmy np. Orange, T-Mobile, UPC - co też pozytywnie świadczy o jej wysokiej jakości i parametrach. Wiadomo, że INEA posiada własne, stale podnoszone standardy, ale jeśli chcą Państwo osobiście się przekonać o wysokiej jakości obsługi i najlepszym kontaktem oraz co tak na prawdę znaczy motyw "Dobrzy ludzie od internetu", to zachęcam do nawiązania bezpośredniej współpracy. Witold Kaczała - INEA Senior Account Manager tel. 732 432 732 Bezpośredni doradca Klienta INEA
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Najszybszy Internet symetryczny w Polsce, telewizja 4K, niski ping, tani abonament telefonii komórkowej

Wady

Extra informacje

Olga / 2022-03-17

Domokrążca, który sprzedawał internet był bezczelny i bardzo napastliwy. Podczas rozmowy zwracałam się do niego per "Pan" i uprzejmie lecz stanowczo powtarzałam, że nie jesteśmy zainteresowani zmianą dostawcy internetu powołując się na złe opinie oraz fakt, że moja siostra pracuje online i nie możemy sobie pozwolić na przerwy w jego działaniu. Pan zaczął mówić do mnie per "Dzieciak" (bardzo mi to schlebia, choć dziecięce czasy już dawno za mną) i w niesamowicie wulgarny sposób zaczął się odgrażać powołując się na moje braki wiedzy w kwestii światłowodów. Poproszony o opuszczenie posesji zaczął się zbliżać w moją stronę mówiąc "Co mi zrobisz?". Wyjęłam telefon i powiedziałam, że jeżeli nie odejdzie to zadzwonię na policję. Żałuję, że nie nagrywałam całego zdarzenia oraz wiązanki która poleciała z ust tego pana. Odchodząc wciąż się odgrażał i zachowywał agresywnie cyt. "Ja mam 34 lata, a nie 15 jak ty dzieciaku. Jestem najlepszym sprzedawcą!". Cała sytuacja odegrała się na oczach mojej siostry oraz babci, które były wprost zszokowane zachowaniem tego Pana. Sprawa oczywiście zgłoszona na infolinię. Taki osobnik nigdy nie powinien pracować z klientami, jest jedynie antyreklamą dla firmy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

anonim / 2022-01-10

nie działa, szczególnie kiedy ważne żeby działało :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Wady

zawodne

Extra informacje

Włodzimierz / 2021-12-20

niska jakość TV
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.75
Zalety

szybki internet

Wady

zacinanie się TV

Extra informacje

3 lata

... / 2021-12-10

...
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

+++

Wady

Extra informacje

rok

Internet INEA Pack opinie