Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • IB TECHNOLOGY
  • /
  • 1

Opinie o IB TECHNOLOGY

Bydgoszcz

Budownictwo IB TECHNOLOGY opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Nadia / 2023-02-01

Kompetentna ekipa, wysoka jakość, sprawna dostawa, ceny uważam że ok. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Marzena / 2023-01-30

Jeszcze niedawno nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych klientów - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces transakcji przebiegł wyjątkowo szybko. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie pracowników firmy. Ceny wg mnie rzeczywiście niskie. Jak najbardziej polecam, wielkie dzięki i do zobaczenia ponownie.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

IB TECHNOLOGY - fotowoltaika bydgoszcz / 2021-09-17

W IB technology zajmujemy się szeroko rozumianymi technologiami elektrycznymi. Nasza oferta obejmuje instalacje fotowoltaiczne w których się specjalizujemy, ale również: systemy monitoringu, systemy alarmowe i zabezpieczeń, instalacje elektryczne, technologie z zakresu inteligentnego domu, a także instalacje anten satelitarnych. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, dzięki której nie ma dla nas zadań niemożliwych. Co najwyżej są takie, które klientowi odradzamy proponując rozwiązania bardziej korzystne. Ce***e nas podejście możliwie techniczne, a mniej handlowe, także jeśli przekonujemy do jakiegoś rozwiązania, to tylko odwołując się do aspektów technicznych, majacych dać pożądany efekt. Nasz teren działania do Bydgoszcz i okolice. IB TECHNOLOGY Więcierzowa 11 85-435 Bydgoszcz [email protected] 504434981
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo IB TECHNOLOGY opinie