Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Wodociągi i kanalizacja
  • /
  • Hydraulik Poznań
  • /
  • 1

Opinie o Hydraulik Poznań

www.hydraulik.poznan.pl

Poznań

Budownictwo Hydraulik Poznań opinie
Cena
5
Jakość
5
Obsługa klienta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Cezary / 2023-02-03

Profesjonalna ekipa, extra jakość, sprawna wysyłka, ceny z mojego punktu widzenia okej. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. Wspaniale, że taka firma działa tak blisko mnie.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Iwona / 2023-02-02

Początkowo miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces zamówienia przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc sales managera. Ceny przynajmniej dla mnie stosunkowo niskie. Z czystym sumieniem mogę polecić, dziękuję i na pewno będę wracać.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Gabriel / 2021-05-03

Opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach sprawdzałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Aktualnie czytam je obligatoryjnie także tutaj. Nierzadko recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Wioletta / 2021-02-04

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Budownictwo Hydraulik Poznań opinie