Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze
  • /
  • Hughes-Kettner Matrix 100
  • /
  • 1

Opinie o Hughes-Kettner Matrix 100

Instrumenty muzyczne Hughes-Kettner Matrix 100 opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Elektronika
4.33
Jakość wykonania
5

Średnia ocen

4.83

w skali od 1 do 5.

 

~zubol89 / 2012-04-19

mam problem zaczął mi mieszać wszystkie efekty na raz na każdym kanale!Raz gra,a raz nie!w okolicy nie mam mądrego do tego sprzętu:( może ktoś mi pomoże? chętnych proszę o pomoc.

~Kalmar / 2011-01-28

Witam, zacznę od tego, że używam to właśnie combo od ponad 3,5 roku. Grywało nawet na koncertach i pod względem mocy bez problemu dawało radę w średnich salach klubowych.Ogólnie oceniam wszystko wysoko- ale zastrzeżenia mam co do jakości elektroniki. Jestem osobą, która traktuje sprzęt ściereczkę i pokrowcem. W trakcie przewożenia sprzęt jest bardzo dokładnie zabezpieczany ale mimo tego już trzykrotnie nawalił footswitch. Nie wiem dokładnie czy to elektronika w combo czy coś z płytką w footswitchu gdyż jak był jeszcze na gwarancji odsyłany był i wracał naprawiony. Natomiast dziś idę 4 raz z tym samym problemem ale już muszę zapłacić za naprawę. Może jak będzie po wszystkim opiszę co było nie tak. Jak ktoś miał podobne problemy to piszcie proszę na adres [email protected], pozdrawiam wszystkich gitaromaniaków ;-).
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.50
Zalety

Dobra dynamika, głębokie brzmienie, wiele możliwości zestawiania efektów, niezłe wykonanie

Wady

w moim przypadku słaba elektronika :-(

Extra informacje

1300,00, zakupiony w październiku 2007

~Seba / 2006-11-21

Witam. Używam tego wzmacniacza od wczoraj i jestem bardzo zadowolony. W tej klasie cenowej na prawdę ciężko o lepszy sprzęt. Po raz kolejny firma Hughes & Kettner mnie nie zawiodła. Wzmacniacz jest prosty w obsłudze i daje wiele radości z użytkowania. Pozdrawiam i zachęcam do zakupu.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

~Lolo / 2006-11-16

Gram od ponad dwóch lat na tym wzmacniaczu i nie zamienie go na inny. Świetne brzmienie, dynamika i bardzo perzydatny i bezproblemowy procesor efektów. Bardzo duża paleta brzmień, konkurencja w tym przedziale cenowym może się schować.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Instrumenty muzyczne Hughes-Kettner Matrix 100 opinie