Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze
  • /
  • Hughes-Kettner Edition Blue 15 R
  • /
  • 1

Opinie o Hughes-Kettner Edition Blue 15 R

Instrumenty muzyczne Hughes-Kettner Edition Blue 15 R opinie
Brzmienie
4.33
Cena/Jakość
4
Elektronika
4.5
Jakość wykonania
5

Średnia ocen

4.46

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

~thunderr / 2008-09-08

Kupiłem ten wzmacniacz jakieś pół roku temu, żeby zastąpił steranego tensona cośtam. To był gigantyczny skok w jakości brzmienia. Equalizer, który faktycznie działa, bardzo duży zakres wysterowania dźwięku, ładny i okrągły przester bez piachu... Po pół roku użytkowania podtrzymuję taką opinię. Do tego dodaję jeszcze bardzo ładny reverb, którego jakość mnie pozytywnie zaskoczyła, przester, który doskonale sprawdzi się przy zarówno łagodnym, jak i pazurzastym graniu;) Do cięższej muzyki zalecałbym dopalić jakąś solidną kostką. Kanał czysty bardzo pełny, dużo dołu i ładny środek, a na singlach, jak pokręcić gałami- ładna szklanka:) Efekty podłączałem różne...i jestem zadowolony. Nawet paskudny, cyfrowy Digitech RP- 50 działał ładnie i satysfakcjonująco. Nie brzmiał mi tylko zupełnie Boss i Turbo Distortion i nie polecam tego połączenia. Wady. Niewiele ich. Wykonanie nie pozostawia wiele do życzenia. Przydałoby się wyjście na footswitcha, ale nie jest to standard przy tej klasy i wielkości urządzeniach, więc się nie czepiam. Głośnik nie trzeszczy, niskoszumny...w końcu marka Celestion mówi sama za siebie. Dużym mankamentem było dla mnie to, że po podłączeniu jakiegokolwiek odtwarzacza pod wejście AUX, spadała suma głośności pieca. Może to była tylko wada mojego egzemplarza...ale przeszkadzało mi to. Podsumowanie.Solidny, porządnie wykonany, dobrze brzmiący, wyróżniający się w swojej klasie i przedziale cenowym... Jak komuś wpadnie w ręce to nie puszczać, bo nie znalazłem do tej pory lepszego za taką cenę... Dopiero lampa okazała się godnym następcą:)
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.75
Zalety

cena, brzmienie, podświetlenie, bardzo wygodny, solidne wykonanie

Wady

niedopracowany aux, brak wyjścia na footswitch.

Extra informacje

pół roku, około 450 zł

~Damundo / 2007-09-16

Kupiłem go niedawno za 460zł i muszę przyznać, że jest jednym z najlepszych wzmacniaczy 15w do 500zł jakie słyszałem. Clean jest bardzo dobry, tak samo jak reverb. Przester jest najlepszy z piecy w tej klasie cenowej i jak się odpowiednio pokręci gałkami, to można z niego wykręcić naprawdę przyjemne mięsiste brzmienie.Polecam każdemu początkującemu do nauki jak i bardziej zaawansowanym do nagłośnienia w domowych warunkach.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.50
Zalety

-Wykonanie-Cena/jakość-Bardzo dobry (jak na wbudowany) przester-Niebieskie podświetlenie-Brzmienie zarówno Cleanu jak i Leadu-Głośny jak na 15 Watt-8" Celestion

Wady

-Brak wyjścia na dodatkową kolumnę-Brak wyjścia na footswitch-brak osobnego EQ na kanał czysty i przesterowany

Extra informacje

2 tygodnie, 459zł

~Konar / 2006-10-11

Kupiłem nowy za 765PLN. BrzmienieOceniam oczywiście w porównaniu do innych wzmacniaczy15W. Bardzo sympatyczny czysty kanał. Zaskakująco pełne brzmienie jak na taki mały wzmacniacz. Kanał przesterowany raczej nadaje się do grania bluesa i rocka niż cięższych gatunków muzyki. Ładnie reaguje na artykulacje i dlaje sporo frajdy z grania. Byłoby 5 gdyby nie słaby moim zdanie reverb który na przesterowanym kanale znacznie pogarsza brzmienie.Elektronika???Jakość wykonianiaMam go od niedawna, ale wygląda że jest bardzo porządnie zrobiony.Cena/JakoścDosyć drogi jak na taki mały piecyk. Ale mimo wszystko dobre brzmienie rekompensuje wysoką cenę.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
4.00

Instrumenty muzyczne Hughes-Kettner Edition Blue 15 R opinie