Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Aquaparki i Termy
  • /
  • Hotel Mona Lisa Kołobrzeg
  • /
  • 1

Opinie o Hotel Mona Lisa Kołobrzeg

hotelmonalisa.pl

Kołobrzeg

Podróże i wypoczynek Hotel Mona Lisa Kołobrzeg  opinie
Czystość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Amanda / 2023-03-06

Początkowo miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych użytkowników - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces zamówienia przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny jak dla mnie niższe niż u konkurencji. W 100% mogę polecić, dziękuję i do szybkiego usłyszenia.
Czystość
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Aleksy / 2023-02-08

Miła załoga, fajna jakość, szybka wysyłka, ceny wg mnie akceptowalne. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Wspaniale, że taka firma działa w pobliżu.
Czystość
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Teresa / 2022-08-01

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. Brawo!
Czystość
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Cecylia / 2022-04-21

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o firmach. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu już co najmniej kilka razy uniknąłem podpisania umowy z niewiarygodnym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście cieszącą się świetną renomą markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście.
Czystość
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Podróże i wypoczynek Hotel Mona Lisa Kołobrzeg opinie