Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze gitarowe
  • /
  • Hartke G15 - wzmacniacz gitarowy
  • /
  • 1

Opinie o Hartke G15 - wzmacniacz gitarowy

Instrumenty muzyczne Hartke G15 - wzmacniacz gitarowy opinie
Brzmienie
4.33
Cena/Jakość
4.33
Elektronika
4.33
Jakość wykonania
5

Średnia ocen

4.50

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Karina / 2023-02-14

Jeszcze niedawno nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces transakcji przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie sales managera. Ceny wg mnie naprawdę niewygórowane. Jak najbardziej polecam, wielkie dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Teodor / 2023-01-12

Rozumiejąca potrzeby obsługa, niezła jakość, bardzo szybka dostawa, ceny jak dla mnie niewywindowane. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

~yetiwk / 2009-03-30

Nie jestem posiadaczem tego pieca,jednak grałem na nim w sklepie.Powiem krótko - kup coś droższego,albo kup coś droższego :) Piecyk ma 2 kanały,jednak tylko jednego da się słuchać nie raniąc uszu.Chodzi o clean.Jest dość ładny jak na tak tani (270 zł) piec.Miło się go słucha,ma głęboki,nie za bardzo "basowy",ciepły dźwięk,idealny do bluesa,czy zwykłych ćwiczeń,ale na tym kończą się jego plusy,sami przyznacie,że jest ich niewiele...Przester nie nadaje się do niczego,nie ma sekundy,w której nie będzie jakiegoś głośnego trzasku,czy szumu.Na dodatek brzmi to bardziej jak początki Beatlesów,niż jak przester.To nawet rocka nie przypomina...Bardziej jakby połączyć głośny clean i cichą piłę mechaniczną krojącą metalowe przedmioty... :))Nikomu sprzętu nie polecam,radzę zainwestować więcej,lub kupić sobie coś używanego,ale o niebo lepszego,co w tej cenie powiedzmy jest w miarę możliwe,jednak trzeba mieć dużo cierpliwości i dobrych chęci :)) TOTALNE DNO!!!
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
3.50
Zalety

-Ładny clean-Dobra jakoś wykonania

Wady

-Żałosny przester

Extra informacje

Nie posiadam sprzętu,jednak grałem na nim w sklepie,cena około 270 - 350 zł

Instrumenty muzyczne Hartke G15 - wzmacniacz gitarowy opinie