Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • HTC Touch Cruise
  • /
  • 1

Opinie o HTC Touch Cruise

Elektronika HTC Touch Cruise opinie
Bateria
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Parametry
5
Wyświetlacz
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Stella / 2023-02-10

Z początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych konsumentów - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie pracowników firmy. Ceny moim zdaniem adekwatne do jakości. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i do zobaczenia wkrótce.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

Celina / 2023-01-31

Rozumiejąca potrzeby obsługa, niezła jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny w mojej opinii niewywindowane. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Wspaniale, że taka firma działa w moim mieście.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

~motormaniak-kmf / 2009-01-26

Posiadam touch crouisa od maja 2008, mam go więc wystarczająco długo by coś o nim napisać. Telefon mega!!! Posiada wiele funkcji, zarówno bióra jak i na codzień. Robi ładne zdjęcia, przeglądarka zdjęć poprostu bajka, wbudowany GPS (nawigacja) super!!! trochę czasami długo się czeka na sygnał ale oceniam na 5. Kosmiczna obsługa system touch flo!!! internet hula aż miło. wykonanie bardzo fajne. Jeżeli ktoś chce kupić niech się nie zastanawia, Aplle to przy nim tylko gadżet, zabawka!!! Co do minusów to chyba pamięć, zdażyło się zgubić kilka fotek...
Zalety

Funkjonalność, wykonanie, aparat, nawigacja, inernet, sms i e-mail, touch flo

Wady

pamięć, czasami długie oczekiwanie na sygnał GPS

Extra informacje

9 miesięcy :)

Elektronika HTC Touch Cruise opinie