Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Laptopy
  • /
  • HP nx6110 PY535ES
  • /
  • 1

Opinie o HP nx6110 PY535ES

Komputery HP nx6110 PY535ES opinie
Bateria
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Wydajność
5
Wyposażenie
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Sandra / 2023-01-30

Na początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych ludzi - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie opiekuna. Ceny uważam że bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam, dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
5.00

Julia / 2023-01-27

Empatyczna załoga, świetna jakość, szybka dostawa, ceny uważam że naprawdę niewygórowane. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
5.00

~pingwin z akwarium obok lwa / 2006-12-18

Wydajność: 5, bo pracuję z nim dzień w dzień i ani on, ani ja nie narzekamy.Jakość wykonania: 5, bo mi się podoba, ale muszę tu napisać, że to mój pierwszy laptop.Cena: Brak oceny, bo to sprzęt firmowy, więc nie mnie huknęło po kieszeni :)Jestem pierwszym użytkownikiem tego laptopa (jest firmowy, wiec z tym jest różnie). Pracuję na nim ponad rok (i tylko trzy razy reanimowali mi Windowsa :-P).Laptop jest traktowany przedmiotowo, a więc nie ma mowy o jakichś foliach na monitorze przyklejonych tam jeszcze przez producenta. Zakaz spożywania posiłków w pobliżu laptopa nie obowiązuje. Na klawiaturę wylałam kilka razy sporą ilość kawy bądź herbaty - wszystkie płyny były słodkie, bo takie mam życie, że sobie muszę dosłodzić :-) Laptop odbywał podróże autobusem do pracy i z powrotem w plecaku a nie w wygodnym kuferku, bo liczy się przede wszystkim zdrowie (tu: proste plecy) właścicielki. Tak więc, jeśli miałąbym polecić dobry i trwały sprzęt to polecam właśnie ten model.Coś o parametrach technicznych chcieliście przeczytać? Sorry, nie znam się. Aha, gierki chodzą :-)
Jakość wykonania
Wydajność
5.00

Komputery HP nx6110 PY535ES opinie