Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Aparaty cyfrowe
  • /
  • HP Photosmart R717
  • /
  • 1

Opinie o HP Photosmart R717

Elektronika HP Photosmart R717 opinie
Cena/Jakość
4
Jakość zdjęć
4.33
Parametry
4.33
Wyposażenie
4.33
Wytrzymałość
4.67

Średnia ocen

4.33

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Władysław / 2023-03-03

Z początku miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych osób - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo sprawnie. Dodatkowo w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc pracowników firmy. Ceny przynajmniej dla mnie konkurencyjne. W 100% mogę polecić, bardzo dziękuję i do szybkiego usłyszenia.
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
5.00

Stella / 2023-01-27

Rozumiejąca potrzeby ekipa, niezła jakość, sprawna dostawa, ceny wg mnie niższe niż u konkurencji. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
5.00

~ZAWIEDZIONA :-( / 2007-06-02

Hm.... wizualnie bardzo ładny, mały i zarazem praktyczny i to wszystko co mogę dobrego o aparacie HP R717 napisać! Jakość fotek nie powala na kolana w ciemności też nie na wiele się przyda, redukcja czerwonych oczu przy zastosowaniu funkcji w aparacie nie działa jak powinna i dodatkowo blokuje po jej zastosowaniu możliwość "lepszego"(pełnego) poprawienia w programie do obróbki zdjęć. Dodatkowo (przynajmniej u mnie) wystąpił problem z ładowaniem aparatu, owszem "miga" przy podłączeniu do ładowania, ale się nie ładuje, przykre jest to, że nawet w serwisie nie są w stanie tego naprawić i odsyłają nowy aparat. Na pierwszy rzut oka to nawet fajnie dostać nowy aparacik ale z czasem po kolejnych wymianach zaczyna się to nudzić. Okres gwarancji nie przedłuża się przy każdym nowo przysłanym aparacie a nadal biegnie zgodnie z datą zakupu. Cóż więcej mogę napisać o R717 hm........ chyba jedynie to że cieszy mnie fakt wycofania go z rynku i to jest jego największy PLUS ;-)
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
3.00
Zalety

wycofany z produkcji ;-)

Wady

słaba bateria, słaba jakość fotek, brak skutecznej redukcji czerwonych oczu.

Extra informacje

2 lata cena 1600 zł

Elektronika HP Photosmart R717 opinie