Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Pozostałe
  • /
  • Gorączka latynoamerykańska
  • /
  • 1

Opinie o Gorączka latynoamerykańska

Książki Gorączka latynoamerykańska opinie
Jakość wydania
5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Aleksy / 2023-03-06

Wyszkolona kadra, odpowiadająca mi jakość, błyskawiczna wysyłka, ceny jak dla mnie niskie. W pełni zasłużyliście na 5 *. Wrócę na bank. Cieszę się, że taka firma działa w mojej okolicy.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Zbigniew / 2023-01-30

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco szybko. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie pracowników firmy. Ceny przynajmniej dla mnie naprawdę niewygórowane. Jak najbardziej polecam, wielkie dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

maalakia / 2007-07-24

Książka jest efektem podróży autora do Ameryki Południowej - opowiada o Kubie, Brazylii, Chile i Argentynie. Wybierając się w tamte rejony warto oprócz przewodnika po zabytkach przeczytać tę pozycję, bo rzuca ona nieco światła na całkiem niedawne wydarzenia w tym regionie świata. Domosławski stara się wytłumaczyć polskiemu czytelnikowi - wychowanemu w przekonaniu, że największe krzywdy w tej części świat wyrządził komunizm - że po drugiej stronie półkuli ziemskiej ludzie są torturowani, prześladowani i "zniknięci" (desaparecido) za sprawą antykomunistycznych reżimów. W książce znajdziemy wstrząsające historie o torturach za poglądy, opowieści matek, które nie wiedzą czy ich porwani nastoletni synowie w ogóle jeszcze żyją, a także wstrząsający obraz nędzy, w jakiej w favelach żyją setki ludzi.

Książki Gorączka latynoamerykańska opinie