Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • Giełda Kolekcjonerska
  • /
  • 1

Opinie o Giełda Kolekcjonerska

agnieszkajagusiak.pl/gielda-kolekcjonerska-koszalin

Koszalin

Internet Giełda Kolekcjonerska  opinie
Cena
5
Niezawodność
5
Obsługa klienta
5
Parametry
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Ewa / 2023-02-24

Kompetentna załoga, wysoka jakość, szybka dostawa, ceny w mojej opinii niższe niż u konkurencji. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Laura / 2023-01-31

Z początku nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo sprawnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny uważam że niższe niż u konkurencji. W 100% mogę polecić, bardzo dziękuję i zostawiam komplet *****.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Paweł / 2022-10-17

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki Wam już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaangażowaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Dorota / 2022-08-29

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy nawet ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Internet Giełda Kolekcjonerska opinie