Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Banki
  • /
  • Getin Noble Bank
  • /
  • 1

Opinie o Getin Noble Bank

Finanse Getin Noble Bank opinie
Obsługa klienta
5
Oferta
5
Prostota obsługi
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Łucja / 2023-01-27

Sfokusowana na kliencie załoga, najwyższa jakość, szybka wysyłka, ceny uważam że niewygórowane. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa w pobliżu.
Obsługa klienta
Oferta
Prostota obsługi
5.00

Damian / 2023-01-13

Jeszcze niedawno nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces transakcji przebiegł zaskakująco szybko. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny według mnie niewywindowane. Jak najbardziej mogę polecić, wielkie dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Obsługa klienta
Oferta
Prostota obsługi
5.00

~primax / 2015-01-03

Ostrzegam przed grupa GETinBANK NOBLE Bank i LOKAT POWIĄZANYCH Z FUNDUSZEM Noble Securities 50/50(rachunek w noble bank-fundusze). Zawarłem taka lokate na 10% (przez swoje niedoinformowanie-i brak wiedzy n.t) ktora byla na krótki okres lecz pracownik nie poinformowal mnie że lokata jest tylko na krótki okres a fundusze sa na 4 LATA-(przeczytany regulamin za późno przez dodatkową lokate promocyjna:/ -niemozliwy sposób wypowiedzenia) (pieniadze zamrożone na 4 lata strata bo te pieniadze nie przyniosly mi zadnego zysku ,jedynie strate-za wykup fuduszy 1,95% od całości (po zakończeniu okresu 4 lat-pieniadze przepadają )Odzyskane tylko pieniadze wpłacone w dniu zawarcia lokaty minus opłaty za wykup funduszy. Pieniądze zamrożone na 4 LATA.Nie warto wierzyć doradcą:( Opinie pozytywne chyba sa pomyłkąWadybrak zysków4lata
Zalety

Wady

brak zysków

Extra informacje

4lata

Finanse Getin Noble Bank opinie