Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • GREEN
  • /
  • 1

Opinie o GREEN

www.greensa.pl

Wrocław

Budownictwo GREEN opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Fabian / 2023-02-11

Zaangażowana kadra, doskonała jakość, błyskawiczna dostawa, ceny uważam że akceptowalne. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Bernard / 2023-01-08

Z początku nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces obsługi przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny wg mnie niewywindowane. W 100% mogę polecić, bardzo dziękuję i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Bożena / 2021-01-31

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach i markach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z nieszanującym klienta dostawcą. Za to wybrałem faktycznie wartościową firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Klaudia / 2021-01-05

Zanim nacisnę ”potwierdzam zakup”, za każdym razem wchodzę na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego serwisu i interesującego mnie rozwiązania. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam robić podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo GREEN opinie