Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Drogerie
  • /
  • Four Reasons
  • /
  • 1

Opinie o Four Reasons

four-reasons.pl

Opole

Zakupy Four Reasons opinie
Cena
5
Cena/Jakość
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Elwira / 2023-03-03

Jeszcze niedawno miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych użytkowników - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny jak dla mnie w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić, wielkie dzięki i do szybkiego usłyszenia.
Cena
Cena/Jakość
Oferta
5.00

Irena / 2023-02-03

Rozumiejąca potrzeby kadra, niezła jakość, błyskawiczna wysyłka, ceny moim zdaniem naprawdę niewygórowane. W 100% zasłużyliście na 5 *. Wrócę na bank. Fajnie, że taka firma działa w mojej okolicy.
Cena
Cena/Jakość
Oferta
5.00

Bogusław / 2022-04-26

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszystkie moje opinie są widoczne praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy dużego biznesu. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.
Cena
Cena/Jakość
Oferta
5.00

Czesława / 2022-04-07

Publikowane są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.
Cena
Cena/Jakość
Oferta
5.00

Zakupy Four Reasons opinie