Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary Elektryczne
  • /
  • Flame Signum Gothic
  • /
  • 1

Opinie o Flame Signum Gothic

Instrumenty muzyczne Flame Signum Gothic opinie
Brzmienie
3.75
Cena/Jakość
3.25
Jakość wykonania
4
Osprzęt, materiały
3.25

Średnia ocen

3.56

w skali od 1 do 5.

 

~Wymiatacz / 2007-06-07

Kupiłem tą gitarę mimo tego, że przeczytałem wypowiedź kilku narzekających. Gitara okazała się NIESAMOWITA!!!! Ma rewelacyjne ostre brzmienie i mimo, że słabiej wypada clean (2* hambucker) to nie aż do tego stopnia, żeby uprzykrzyć grę.Gryf wygodny, całkiem szybki.Gitarę stroję raz na miesiąc mimo intensywnej gry - klucze świetnie trzymają. Gitara świetnie stroi. Jest to gitara stworzona do "ciężkiego " grania. Mostek jest bardzo wygodny, ręka nie boli nawet po kilk godzinach ciągłej gry. Gitara nie posiada tremolo.Wygląd tej gitary jest niesamowity - można wyczuć fakturę drewna. Polecam tę gitarę wszystkim początkującym oraz średnio zaawansowanym. Takiej jakości wykoniania nie otrzymacie za tak niską cenę. Polecam, Michał Wybicki
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.50
Zalety

-brzmienie-wykonianie -wygoda-cena/jakość

Wady

-brzmienie clean

Extra informacje

Mam 1,5 roku, kupiłem za 1300, nikomu nie oddam :)

~garncarczyk / 2006-11-24

Powiem tyle, szukajac dla siebie gitarki chasałem po wielu sklepach musycznych i próbowałem tego i oweg... W rece wpadła mi własnie ta gitarka i wiecie co? totalna beznadzieja. Grałem naprawde na wielu, wielu wiosłach i na tej grało mi sie najgorzej. Toporna jak giertych, akcjia stringów do bani, deska cinka, jakos mało drewna?! no ogólnie za taka cene mozna miec konkret wiosło, a nie to tałatajstwo. Szczerze nie polecam tej gitary!!!! i jeszcze jedno nie kupujcie w ciemno gitar, trza isc do sklepu i grac, grac i jeszcze raz grac!!
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
2.00

~Czarny Kosiarz / 2006-09-10

Gitarę Flame Signum Gothic nabyłem rok temu. Od tego czasu nie miałem z nią żadnych problemów. Jest to gitara idealna do mocnego grania. Doskonale sprawdza się przy grze szybkiej muzyce. Solówki wychodzą na niej rewelacyjnie. Tune-o-matic spełnia swoją rolę doskonale - jest niesamowicie wygodny.Brać, nie pytać się.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.75

~Kozum / 2006-01-17

Nabyłem Signum po wielu rekomendacjach z forów internetowych.Zdarzały się opinie negatywne,ale na 10 pozytywów,trafiało sie jedno zdanie negatywne.Teraz wiem,że nie ma nic gorszego niż takie sugestje.Gitarę kupiłem w jednym z warszawskich sklepów.Wygląda swietnie.Bardzo fajnie odczuwalna jest faktura drewna pod palcami.24 progi (choć tak naprawde chyba aż tyle mi nie potrzeba)i dobry,markowy osprzęt (przynajmniej tak wyglada).Brzmienie na" przesterowanych" jest całkiem niezłe jak na taką cenę,czyste nie wypada zbyt dobrze,no ale cóż.Zasługa przetworników.Pierwsze wrazenie było bardzo pozytywne.Teraz mam wrażenie,ze kupiłem wygląd.Gryf po trzech tygodniach wypaczył się tak,że nie dało się go ustawić śrubą regulacyjną.Oddałem gitare do reklamacji i po prawie czterech tygodniach otrzymałem nową.Ufff...Niestety po następnym 1 i pól iesiąca dokladnie to samo.Nie trzymam gitary przy kaloryferze,a w futerale przecież!Znów mi wymienili,ale ta ma w stosunku do poprzednich obrzydliwą fakturę i... powtórka!!!Wielokrotnie zastanawiałem się,czy nie ma gdzieś mojej winy,ale jesten w zasadzie pewien,że nie.Mam nadzieję,że bedę mógł ja wymienić na inny,podobny instrument.Nie mogę niestety polecić,a nawet odradzam.Straciłem mnóstwo czasu i mam tylko nadzieję,że nie mnóstwo pieniędzy.
Brzmienie
Cena/Jakość
Osprzęt, materiały
2.67

Instrumenty muzyczne Flame Signum Gothic opinie