Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary Elektryczne
  • /
  • Flame LP II S
  • /
  • 1

Opinie o Flame LP II S

Instrumenty muzyczne Flame LP II S opinie
Brzmienie
4.67
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Osprzęt, materiały
4.33

Średnia ocen

4.75

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

~Krzeszu / 2007-02-14

Brzmienie: jak za tą cenę jest naprawdę nieźle.Pozycja 1 - humbacker przy gryfie - idealny do delikatnych crunch'y, ewentualnie gra solo przy mocnym przesterze. Na czysty dźwięk nieco za słaby jak dla mnie. Brak "okrągłego" brzmienia.Pozycja 2 - humbacker przy gryfie + humbacker przy mostku - świetny kompromis. Idealnie nadaje się do grania rockowego. Ciepłe brzmienie czystych dźwieków.Pozycja 3 - humbacker przy mostku. Mięso dla maniaków ciężkich brzmień. Może trochę za mało góry...Jakość wykonania: kiepski przełącznik - ułamał mi się po roku... Reszta bez zarzutu. Idealnie nabite progi, lakier bez zarzutu, wszystko na swoim miejscu.Osprzęt: Dla gitary z tego przedziału cenowego jak najbardziej odpowiedni. Humby (gotoh) dają radę, klucze naprawde dobrze trzymają strój. Co prawda pierwotnie otrzymałem gitarę z uszkodzonym prętem napinającym (odkryłem to po ok. roku), ale po ok 2 tyg po zgłoszeniu reklamacji otrzymałem gitare z nowiutkim gryfem i kluczami.Cena/jakość: po ograniu wielu gitar z tego przedziału cenowego, jak dla mnie bezkonkurencyjnaGitarę zakupiłem ponad 2,5 roku temu. kosztowała 1249 PLN.Gitarę zakupiłem ponad 2,5 roku temu. kosztowała 1249 PLN.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.50
Zalety

Wady

Extra informacje

Gitarę zakupiłem ponad 2,5 roku temu. kosztowała 1249 PLN.

~Dionizos / 2007-01-25

Gitara jest faktycznie wykonana solidnie, no można by się przyczepić do przełącznika a w zasadzie opisu który ściera się dość szybko co zasadniczo w niczym nie przeszkadza. Gitara dość wygodna w "obsłudze" gryf jest solidny, choć niektórym może przeszkadzać jego grubość, ale dla mnie jest bardziej wygodny niż cienki a grałem i na takich. Co do brzemienia to sią nie wypowiadam bo co można napisać ... trzeba porostu posłuchać, zapewniam - jest dobrze!
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.75
Zalety

ładna, wygodna, dobrze stroi

Wady

jak dla tego rodzaju gitary nie widzę wad

Extra informacje

jakieś 5 lat, kupiłem za 1200zł

~MichaL / 2006-01-25

Brzmienie SUPER..!Sola na crunchach sa dynamiczne.Jesli chodzi o budowe to jest b.dobrze wykonana.Jest ciezka (drewno musi byc wysokiej jakosci).Jest tani jak na tak zarabista gitare!!! POLECAM :-)
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

Instrumenty muzyczne Flame LP II S opinie