Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Fiten
  • /
  • 1

Opinie o Fiten

www.fiten.pl

Katowice

Budownictwo Fiten  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Marcin / 2023-01-23

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc pracowników firmy. Ceny przynajmniej dla mnie bez zastrzeżeń. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i do zobaczenia ponownie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Joanna / 2023-01-06

Pomocna obsługa, optymalna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny według mnie bez zarzutu. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Halina / 2022-06-05

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Henryk / 2021-12-21

Publikowane są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich sieciach, jak również o nowo powstałych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu strony.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Fiten opinie