Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze gitarowe
  • /
  • Fender Blues Junior
  • /
  • 1

Opinie o Fender Blues Junior

Instrumenty muzyczne Fender Blues Junior opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
3
Elektronika
4.67
Jakość wykonania
5

Średnia ocen

4.42

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

~pg blues / 2007-10-31

Jest to piecyk treningowy "taka miniaturka" Blues de Ville'a.Przystosowany do gitar Fendera i z nimi brzmiący zawodowo, w przeciwieństwie do Gibsonów. Gitary z humbuckerami mają do wyboru całą gamę innych tyłów, jak wiadomo. Cena w Polsce jest "z kosmosu" Realna wartość waha się między 1200, a 1500zł(w zależności od producenta- Mexyk, czy U.S.A).I tyle powinien tu kosztować. Cena proponowana przez sprzedawców( to przecież już 3-cia ręka) jest groteskowa. W Stanach to produkt bardzo tani, nawet jak na polski kurs dolara.Brzmienie.: Praktycznie "odkręcając piecyk na full, mamy mozliwoś sterowania nim za pośrednictwem potencjometrów gitary, co daje świetną kontrolę soundu - i nie ma co się przejmować nie za wielką mocą-od czego jest transmisja?Jest to idealny piecyk do bluesa granego w kameralnych, klubowych warunkach, gdzie "odkręcenie" dużego lampowego fendera(np. wspomnianego De Ville'a) zmiotło by kufle piwa pierwszych rzędów słuchaczy...
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.25

~Maciek / 2007-09-10

Wzmacniacz zdecydowanie za cichy, jak na 15 lampowych Watt. Brzmienie niezłe, ale za takie pieniądze pewno są ciekawsze propozycje.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.00
Zalety

Fenderowskie lampowe brzmienie + zalety każdego lampowego wzmacniacza czyli wrażliwość na artykulację itd.

Wady

Cichy

Extra informacje

Mam produkt 2 lata, kupiłem go za 1800 zł

~Leszek / 2005-12-25

Wzmacniacz posiada barwę typowo fenderowską, która w przypadku tego pieca mogłaby mieć nieco więcej dołu, jednak w skrócie można powiedzieć, że sound jest rasowy. Przeznaczenie rockowo-bluesowe. Jakość wykonania jest bardzo dobra w każdym detalu, podobnie jak i zastosowane elementy elektroniki. Myślę, że cena w okolicach 2500 zł nie jest przesadnie wygórowaną, biorąc pod uwagę fakt, że dostajemy wzmacniacz dopracowany w każdym detalu.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Instrumenty muzyczne Fender Blues Junior opinie