Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Federal-Mogul
  • /
  • 1

Opinie o Federal-Mogul

www.fmgorzyce.pl

Gorzyce

Budownictwo Federal-Mogul opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Blanka / 2023-02-05

Na początku miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny jak dla mnie niewywindowane. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Oskar / 2023-01-19

Sfokusowana na kliencie kadra, najwyższa jakość, błyskawiczna dostawa, ceny jak dla mnie atrakcyjne. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Seweryn / 2021-09-03

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedający ma prawie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością wszyscy nie mogli się pomylić.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Wiesława / 2021-05-14

Chyba każdy wie, że marki, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność i klientów. Dzięki!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Federal-Mogul opinie