Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary klasyczne
  • /
  • Farra Carlo Negro
  • /
  • 1

Opinie o Farra Carlo Negro

Instrumenty muzyczne Farra Carlo Negro opinie
Brzmienie
4.33
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
4.67
Osprzęt, materiały
4

Średnia ocen

4.42

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Franciszek / 2023-03-06

Wspierająca załoga, fantastyczna jakość, szybka dostawa, ceny uważam że okej. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

Marlena / 2023-01-16

Początkowo nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny według mnie naprawdę niskie. W 100% mogę polecić, dziękuję i zostaję stałą klientką.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~luck / 2012-02-23

Gitara z tych najtańszych nie- zabawkowych. Firma niby hiszpańska, ale produkcja na pewno w chinach. Instrument całkiem nieźle imituje ciepłe brzmienie prawdziwych hiszpanek. Wiadomo - bardzo wiele zależy od strun, które należy wymienić natychmiast po zakupie, bo oryginalne to badziewie. "Usiadłem" na tej gitarce po kilkunastoletniej przerwie w graniu, wcześniej męczyłem głównie akustyki. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, gitarka przyzwoicie wykończona, chociaż klucze mogły by być lepsze. Gryf prosty, szeroki, dosyć płaski - dla jednych zaleta, dla innych wada. Niska akcja strun na początku pomaga niedoświadczonym palcom ale z czasem zaczynają przeszkadzać haczenia o progi. Jak to zwykle w taniutkich gitarach bywa są problemy z nastrojeniem G3, od 7 progu dźwięk się rozjeżdża - niezależnie od rodzaju założonych strun. Czarny lakier ładnie, równomiernie położony, nadaje instrumentowi uroku, ma jednak zasadniczą wadę - widać każdy pyłek i odcisk. Ogólnie jak na bardzo amatorskie domowe "brzdękanie" - niezły instrument.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
3.25
Zalety

Soczysty dźwięk, łatwy gryf

Wady

Słaba mechanika

Extra informacje

ok 3 lat, ok 350 zł

Instrumenty muzyczne Farra Carlo Negro opinie