Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • Fajny Ogród Polska
  • /
  • 1

Opinie o Fajny Ogród Polska

www.fajnyogrod.pl

Internet Fajny Ogród Polska opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Kazimierz / 2023-01-25

Początkowo nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych ludzi - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces zamówienia przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że przez cały czas mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny uważam że konkurencyjne. W 100% mogę polecić, dziękuję i zostawiam 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Felicja / 2023-01-12

Znająca się na rzeczy obsługa, fajna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny uważam że adekwatne do jakości. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Danuta / 2021-11-25

Tysiące artykułów o prawidłowej pielęgnacji kwiatów, krzewów, czy trawnika. Szybkie działanie witryny, publikacje tworzone w przemyślany sposób, tak aby przekazać maksimum wartości czytelnikowi. Przyjazna szata graficzna, dużo zdjęć i rekomendacje produktów. Najlepsze jest to, że dostęp jest nielimitowany, a jednocześnie bezpłatny. Warto wejść, sprawdzić, a może i zapisać do ulubionych ;) Bardzo częste aktualizacje sprawiają, że witrynę można odwiedzać na bieżąco i mieć pewność, że pojawią się nowe „perełki” do lektury.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Duża baza publikacji, Częste aktualizacje, Bezpłatny dostęp, Przyjemna szata graficzna

Wady

Nie znalazłam

Extra informacje

Internet Fajny Ogród Polska opinie