Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • Fabryka e-biznesu
  • /
  • 1

Opinie o Fabryka e-biznesu

feb.net.pl

Rzeszów

Internet Fabryka e-biznesu  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Kornelia / 2023-02-23

Życzliwa kadra, zadowalająca jakość, błyskawiczna dostawa, ceny w mojej opinii naprawdę niskie. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Tamara / 2023-01-13

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny przynajmniej dla mnie niskie. W 100% polecam, wielkie dzięki i na pewno będę wracać.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Dominika / 2022-03-14

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Grzegorz / 2021-10-10

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych towarów, dostarczonych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jeżeli widzę, że jakiś przedmiot ma niemal tylko niepochlebne opinie, to rezygnuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Internet Fabryka e-biznesu opinie