Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • FLIZAR Adam Owca
  • /
  • 1

Opinie o FLIZAR Adam Owca

flizar.pl

Kraków

Budownictwo FLIZAR Adam Owca opinie
Cena/jakość
3.67
Obsługa klienta
3.67
Terminowość
4

Średnia ocen

3.78

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Dagmara / 2023-03-01

Wykwalifikowana kadra, znakomita jakość, błyskawiczna dostawa, ceny uważam że niższe niż u konkurencji. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Piotr / 2023-01-31

Początkowo miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych użytkowników - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco szybko. Co więcej, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny jak dla mnie naprawdę niskie. Jak najbardziej mogę polecić, dziękuję i ode mnie macie najwyższą ocenę.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Elinor / 2021-10-07

Firmie 'Flizar' zleciłam wykończenie poddasza (domek z lat osiemdziesiątych). Niestety okazało się, że kosztorys został wykonany bardzo niestarannie. Np. wkłady kominowe nie były potrzebne, ponieważ od początku było wiadomo, że na górze nie będzie gazu (swoją drogą mam wątpliwości, czy to była dobra decyzja). Największy problem był z pionem instalacji el. - modernizacja została wyceniona na ok. 1500 zł. Okazało się, że to ok. 8 tys. Czyli pod koniec remontu otrzymałam produkt: mieszkanie pod klucz bez prądu!!!! Nierzetelności - mniejsze i większe - można by mnożyć: np. przy rozliczeniu końcowym szef nie wiedział, że nie zamontowano w łazience ścianki walk-in. Ponieważ wszystkie materiały mam wrzucone do jednego worka, nawet nie wiem, czy za tę ściankę zapłaciłam, czy nie. Panowie zostawili mi też nieodpowietrzony kaloryfer żeliwny na klatce schodowej, etc, etc,
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Dobre pomysły: ścianka walk-in, która się nie psuje, idealna do małej łazienki

Wady

Nierzetelny kosztorys, drogie i niepotrzebne rozwiązania (np. meble na wymiar), przeciąganie robót (hydraulik z doskoku)

Extra informacje

Budownictwo FLIZAR Adam Owca opinie