Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Biura podróży
  • /
  • Exim Tours
  • /
  • 1

Opinie o Exim Tours

eximtours.pl

Warszawa

Podróże i wypoczynek Exim Tours opinie
Cena/Jakość
3.14
Obsługa klienta
2.71
Oferta
3.14

Średnia ocen

3.00

w skali od 1 do 5.

 

Bart / 2023-07-20

Biuro podróży EXIM które nie ponosi odpowiedzialności za nic!! Zapowiedziany Lot o godzinie 20:50 dnia 08.06.2023 odbył się 10.06.2023. Po wejściu na pokład samolotu i oczekiwaniu na start, okazało się, że jest problem i jesteśmy zmuszeni opuścić samolot. Po 6 godz. spędzonych z małymi dziećmi na lotnisku (3 lata i 8 lat) otrzymałem sms od biura (około 04:00), że mogę wykupić na własny koszt pobyt w hotelu. Na lotnisku nie dostaliśmy żadnych informacji odnośnie nowej godziny wylotu. Biuro nie dało mi żadnej informacji ( rozmowy są nagrywane), nie otrzymałem żadnego smsa o nowej godzinie wylotu. Na tablicy odlotów pojawiały się informacje, że lot jest opóźniony, także informacja o anulowaniu lotu. Spędziliśmy noc na lotnisku, na plastikowych krzesłach bez możliwości odświeżenia siebie i dzieci. W Trójmieście w długi weekend czerwcowy nie znalazłem żadnego wolnego hotelu czy choćby motelu. Spędziliśmy ponad 27 godzin na lotnisku, brak informacji, brak zapewnienia czy lot się odbędzie (rozmowy nagrywane). Wykonałem wiele telefonów, nikt nie udzielił informacji, czy lot w ogóle się odbędzie. Na lotnisku poznaliśmy wielu współpasażerów z różnych biur podrózy, niektórzy z dobrych biur dostali zwroty lub zamiany terminów. Odpowiedź na reklamację wyglądała- cyt. "wszystko zostało prawidłowo założone, przelot...." Informacja o godzinie wylotu podana przez EXIM S.A po 15 godzinach to cyt. " w dalszym ciągu czekamy na informacje"
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nie da się zliczyć

Extra informacje

masti / 2023-06-30

Biuro Porażka. Amatorzy, Chciałem z nimi jechać na wycieczkę na Maltę. Jak mawia klasyk pierwszy i ostatni raz. Po rezerwacji, zrobieniu przelewu, potwierdzeniu zakupu wyjazdu po około godzinie telefon z biura że wycieczka jest niemożliwa chyba, że 1,5 tys. zł dopłaty za lot... pięknie podziękowania i wyjazd na własną rękę czyli tak ok. 80% wyjazdów zagranicznych. Pozostałe 20% nie zwiększy przez tych amatorów. Pieniądze oddali po kilku dniach. PS. Wyjazd na Maltę na własną rękę mega, byliśmy zachwyceni. Ostrzegam przed sezonem wakacyjnym
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak poza kontaktem telefonicznym

Wady

wszelkie; najważniejsze to brak profesjonalizmu, najgorsze biuro podróży z jakim miałem styczność, stanowczo odradzam

Extra informacje

Aleksandra / 2023-05-14

Exim Tours wykazuje brak profesjonalizmu i dbałości o interesy swoich klientów. Udzielanie nieprawidłowych informacji na stronach hotelu oraz przez infolinię to niedopuszczalne zachowanie w branży turystycznej, gdzie uczciwość i rzetelność powinny być priorytetami. W tym konkretnym przypadku zostałam wprowadzona w błąd co do opłat za internet w hotelu i zdecydowała się na zakup karty sim, który okazał się zbędny. Niestety, Exim Tours nie poczuł się odpowiedzialny za błędną informację i nie zaoferował zwrotu kosztów, co wydawalo mi sie logiczne, ze po powrocie z urlopu dostane na 100% zwrot, bo to wina biura podrozy, bo polegam na informacjach przez nich dostarczanych. Dla klienta, który wydał ponad 30 K złotych na wakacje, oczekuje się pełnego wsparcia i pomocy ze strony biura podróży, zwłaszcza w przypadku błędów związanych z informacjami na stronach hotelu oraz infolini. W tym przypadku, Exim Tours nie wywiązał się z tej roli i doprowadził do niepotrzebnych kosztów i kłopotów. Mając na uwadze powyższe, nie polecam Exim Tours jako biura podróży, ze względu na ich nieprofesjonalizm i brak troski o interesy klientów oraz narazanie na niepotrzebne wydatki.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00

Adrian / 2023-03-02

Na początku nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie sales managera. Ceny wg mnie stosunkowo niskie. Jak najbardziej polecam, dzięki i ode mnie macie komplet gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Zyta / 2023-01-12

Znająca się na rzeczy ekipa, fenomenalna jakość, sprawna dostawa, ceny jak dla mnie stosunkowo niskie. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Dominika / 2022-11-27

Nie polecam biura Exim Tours. Brak szacunku do klienta. Na 5h przed lotem otrzymaliśmy informację tylko mailowo o zmianie hotelu i miejscowości. Hotel o znacznie niższym standardzie. Miejscowość bardzo tłoczna. Nie polecam wyboru w tym biurze podróży. Brak kontaktu z rezydentem. Po powrocie na kilkustronicową reklamacje otrzymaliśmy schematyczną odpowiedź licząca kilka zdań. Odradzam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko

Extra informacje

Barbara / 2022-11-19

Podróże są takie ekscytujące
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Podróże i wypoczynek Exim Tours opinie