Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary Basowe
  • /
  • EverPlay Jazz Bass
  • /
  • 1

Opinie o EverPlay Jazz Bass

Instrumenty muzyczne EverPlay Jazz Bass opinie
Brzmienie
4.67
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Osprzęt, materiały
4.67

Średnia ocen

4.83

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Ada / 2023-02-18

Znająca się na rzeczy załoga, fajna jakość, szybka wysyłka, ceny z mojego punktu widzenia okej. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

Bernard / 2023-01-24

Z początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie pracowników firmy. Ceny uważam że niskie. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i na pewno będę wracać.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~Keeper / 2007-08-04

Jestem zadowolonym posiadaczem tej gitary!Wielu ludzi porównuje everplaye do skywayów. Ja nie widzę żadnego podobieństwa. Bycć może zwykłe elektryki ever playa są kiepskie, ale bass naprawde im się udał. Kiedy moi znajomi brali mój bas do rąk pierwsze co to patrzyli na etykietę i obrazu oceniali po firmie, a dopiero kiedy zagrali dziwili sie dobrym brzmieniem. "Łał jak to gra!" Nie jest to moze oryginalny fender jazz bass ale jest jego bardzo dobrą repliką. (Podobne charakterystyczne brzmienie).Gitara trzyma strój. Po kilku godzinach ostrej gry nie trzeba jej stroić (nawet po koncercie trzymała) : )Porządnie wykonana. Ładnie wygląda :) Lepiej niż EverPlay Precission Bass. (nie mylić z nim tego modelu)Jest troche ciężka. Materiały (klon), i brzmienie oceniłem na 4 (ocenę 5 pozostawię fenderom yamahom i ibanezom ;-] ). Wykonanie i cenę najbardziej chwalę dlatego 5Jak najbardziej polecam. Świetna gitara na początek w dobrej cenie. (ceny wąchają się pomiędzy 570-600zł)
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.50
Zalety

Cena/jakość

Wady

słaba popularność ;(

Extra informacje

posiadam 10 miesięcy/ kupiłem za 590zł

Instrumenty muzyczne EverPlay Jazz Bass opinie