Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary Elektryczne
  • /
  • Epiphone ESP LTD M-100FM STBC
  • /
  • 1

Opinie o Epiphone ESP LTD M-100FM STBC

Instrumenty muzyczne Epiphone ESP  LTD M-100FM STBC opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
4.67
Osprzęt, materiały
5

Średnia ocen

4.92

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Adelajda / 2023-01-29

Początkowo miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces zamówienia przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie niewygórowane. Z czystym sumieniem mogę polecić, dziękuję i ode mnie macie komplet gwiazdek.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

Bernadeta / 2023-01-27

Wykwalifikowana ekipa, znakomita jakość, sprawna dostawa, ceny jak dla mnie niższe niż u konkurencji. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~Dopalacz / 2009-06-09

LTD nie jest podmarka ESP :P LTD to gitary ESP produkowane na tajwanie i chinach, LTD i ESP to jedno i to samo nie tak jak np: epipchone musiał wykupić licencje na kopiowanie gitar Gibson'a :D podobnie jest ze squierem, ktory wykupil licencje od Fendera. LTD m 100 jest bardzo dobrą gitarą ;) chociaz po zakupie trzeba ją troche "dopieścić" u lutnika i wtedy to prawie nic nie podskoczy :P
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.75

Rahtiel / 2009-04-10

Jeny od razu widać, ktoś kto pisał o tej gitarze pewnie nawet nie wie czym sie różni klasyk od akustyka!! Jak to nie ma firmy ESP?! Człowieku!! To jest najbardziej znana i najlepsza firma zajmujaca się produkcją gitar obok takich firm jak Gibson czy Ibanez. Masakra jak można nazwać Epiphonem gitare marki ESP!! Epiphone drogi kolego to jest pod marka Gibsona a LTD (ta gitara która komentowałeś to LTD pod marka ESP!! No tyle celem wyjaśnień, zastanówcie się zanim coś napiszecie bo mogą niezłe głupoty wyjść tak jak teraz... karygodne. pzdr. Ave!!

Instrumenty muzyczne Epiphone ESP LTD M-100FM STBC opinie