Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Energy Match
  • /
  • 1

Opinie o Energy Match

energymatch.pl

Warszawa

Budownictwo Energy Match  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Donald / 2023-03-06

Miła ekipa, rewelacyjna jakość, sprawna wysyłka, ceny według mnie przystępne. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Wiesława / 2023-02-03

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny przynajmniej dla mnie przystępne. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i z przyjemnością wystawiam 5*.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Leszek / 2022-07-21

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Oczywiście, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeżeli widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Emilia / 2021-10-26

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem dotąd tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie ukrywają treści.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Energy Match opinie