Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Energotel
  • /
  • 1

Opinie o Energotel

energotel.net.pl

Warszawa

Budownictwo Energotel opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Laura / 2023-02-19

Znająca się na rzeczy załoga, fajna jakość, szybka dostawa, ceny w mojej opinii naprawdę niewygórowane. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Bogdan / 2023-01-15

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny moim zdaniem stosunkowo niskie. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i daję 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Edyta Barabasz / 2020-08-03

Energotel to prowadząca działalność w Warszawie firma, której specjalnością są usługi elektryczne, energetyczne oraz telekomunikacyjne. Usługi elektryczne wykonywane przez Energotel to projektowanie, przebudowa, montaż, a także modernizacja instalacji elektrycznych i systemów zasilania. Energotel zajmuje się kompleksowymi przeglądami i pomiarami instalacji elektrycznych oraz wykonuje ich konserwację. Wykonuje projekty i przeprowadza montaż instalacji odgromowych oraz awaryjnego zasilania i oświetlenia. Oferta Energotelu to również badania termowizyjne instalacji i urządzeń elektrycznych, budynków oraz instalacji technicznych związanych z przesyłem ciepła. W firmie zamówić można również pomiary natężenia oświetlenia, zarówno ogólnego, jak i awaryjnego, i poszczególnych stanowisk pracy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Same zalety.

Wady

Brak wad.

Extra informacje

Budownictwo Energotel opinie